PSG – Lille 6:1 (kon.) | Bordeaux – Méty 1:1 (kon.) | Caen – Guingamp 0:2 (kon.)
Évian TG – Bastia 1:2 (kon.) | Rennes – Nice 2:1 (kon.) | Toulouse – Nantes 1:1 (kon.)
Girondins Bordeaux
1:1 (0:1)
FC Méty
Sobota 25.04.2015, 20:00 • Stade Jacques Chaban-Delmas, Bordeaux • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Je dobojováno. Utkání končí zaslouženou remízou, ale hráči obou celků opouští hrací plochu zklamaní. Méty totiž zůstávají přikováni v zóně sestupu a domácí Bordeaux nedokázalo stáhnout manko na pozice zajišťující účast v evropských pohárech. Alespoň bod Girondinsu zařídil deset minut před koncem Khazri. Z mé strany je to vše, příště na počtenou! (21:55:10)

90+4

90+3
    Ngbakoto se mohl stát hrdinou, nechal se však přeskočit Marianem a nepovedlo se mu zakončit.

90+3
    Crivellimu teče z obličeje krev a sudí ho v takovém stavu nepustí na trávník.

90+2
    Rolánův střílený centr skončil v zámezí, Mfa bude odkopávat od své branky.

90+1
    Ben Youssef se prokousal do zakončení, ale vyběhnuvší Carrasso se nenechal nachytat v nedbalkách! Nastavují se tři minuty.

90
    Chantômeova rána ze střední vzdálenosti těsně minula Mfovu klec, domácí středopolař ale ještě předtím fauloval.

89
    Palomino si zkušeně pohlídal Crivelliho, který byl nucen odevzdat míč soupeři.

87
    Do konce základní hrací doby zbývají tři minuty a míč je u gólmana Girondinsu Cédrica Carrassa.

86
    Domácím remíza očividně nestačí, Crivelli vede další útok po levém křídle.

85
    Sarr ztratil míč v souboji s Maurice-Belayem, domácí se znovu ženou do útoku.
    Wahbi KHAZRI - 1:1

83
    Bordeaux právě vstřelilo branku!
    Stařičký stadion Bordeaux explodoval radostí, je vyrovnáno! WAHBI KHAZRI se ujal exekuce volného přímého kopu a Mfa na jeho střelu nedokázal vůbec zareagovat!

82
    Maïga má odpracováno, jeho místo na place zaujme Ben Youssef.

82
    A Malouda vidí za zdržování hry žlutou kartu.

82
    Florent Malouda utekl domácí obraně a z ostrého úhlu pálil na bližší tyč, trefil však jen boční síť!

80
    Po dobrém výkonu opouští hřiště Jaroslav Plašil, jehož nahrazuje Biyogo Poko.

79
    Carrasso pochopitelně spěchá s rozehrávkou, domácím zbývá na vyrovnání už jen něco přes deset minut.

78
    Plašil nádherně uvolnil Crivelliho, ale jeho pokus Mfa reflexivně vytěsnil alespoň na roh!