Dortmund – Frankfurt 2:0 (kon.) | Hannover – Hoffenheim 1:2 (kon.) | Stuttgart – Freiburg 2:2 (kon.)
Hamburg – Augsburg 3:2 (kon.) | Kolín nad Rýnem – Leverkusen 1:1 (kon.) | Bayern – Hertha 1:0 (kon.)
Hamburger SV
3:2 (2:1)
FC Augsburg
Sobota 25.04.2015, 15:30 • Imtech Arena, Hamburg • Německá Bundesliga

Ode mne je to pro dnešek vše a já Vám přeji příjemný zbytek sobotního podvečera. U sledování dalších online přenosů na shledanou! (17:41:19)

Statistiky zápasu
    Držení míče – 40:60
    Střely celkem – 15:14
    Střely na branku – 8:3
    Rohové kopy – 2:4
    Žluté karty – 3:1
    Euforie Pierra-Michela Lasoggy po druhé vstřelené brance, která byla zároveň brankou vítěznou a domácí si tak připsali nesmírně důležité vítězství!

Dnešní krásné fotbalové představení je u konce a domácí se radují s veledůležitého zisku tří bodů v boji o záchranu po vítězství 3:2! Ve druhém poločase jsme viděli dvě branky. O tu vyrovnávající na 2:2 se postaral v 69. minutě Tobias Wieder, který překonal domácí brankáře Adlera křižnou střelou, ovšem za další 2 minuty vstřelil svou druhou branku Pierre-Michel Lasogga, který se trefil neskutečně do šibenice a přisoudil vítězství na stranu domácích.

90+4

90+3
    Ještě poslední taktické střídání domácích. Hřiště opouští Kačar, kterého nahrazuje Rudvens.

90+3
    Dlouhý pas na Matavže končí až za brankou a domácí jsou blízko vítězství.

90+2
    Na ten si nabíhal i hostující brankář Hitz, avšak domácí se zatím ubránili.

90+1
    Následuje rohový kop pro hosty.

90
    Budou se nastavovat 4 minuty!

90
    Lasogga skvěle podržel míč na útočné polovině a ušetřil několik cenných vteřin k dobru.

89
    Augsburgu se zatím nedaří usadit na útočné polovině a vyvinout závěrečný tlak na domácí borce.

88
    Hosté měli k dispozici volný přímý kop, který však skončil vysoko nad brankou.

87
    Domácí zatím v pohodě kombinují na obranné polovině a nepouští hosty do závěrečného tlaku.

85
    Dlouhý nákop na Bobadillu končí v rukavicích domácího brankáře.

84
    Na druhé straně hřiště si na centr nabíhal Ivica Olić, který byl však zastaven kvůli ofsajdu.

82
    Ten se dostal až k Dong-Wonovi, jehož hlavičce ale chyběla razance a skončila urprostřed branky, kde stál připravený Adler.

80
    Matavž se dostal ke střele, kterou vyrazil Alder s obtížemi na rohový kop.
    Obrovská radost hostujícího kotle z vyrovnání netrvala příliš dlouho.

Daniel Kinc

Branky: 11. Olić (Stieber), 19. Lasogga (Ostrzolek), 71. Lasogga (Stieber) – 25. Bobadilla (Werner), 69. Werner (Højbjerg)

Karty:   26. van der Vaart (HAM), 66. Kačar (HAM), 75. Lasogga (HAM) – 77. Či Tong-won (AUG)

Hamburger SV: Adler – Westermann, Djourou, Rajković, Ostrzolek – Kačar (90+3. Rudņevs), Stieber – Iličevič (67. Jansen), van der Vaart (C) (74. Jiráček), Olić – Lasogga.
    Náhradníci: Drobný – Jansen, Jiráček, Rudņevs, N. Müller, Götz, Gouaida.

FC Augsburg: Hitz – Verhaegh (C), Hong Čong-ho, Klavan, Baba – Baier – Esswein (78. Matavž), Feulner (60. Či Tong-won), Altintop (67. Højbjerg), Werner – Bobadilla.
    Náhradníci: Manninger – Højbjerg, Kohr, Matavž, Mölders, Či Tong-won, Janker.

Rozhodčí: Tobias Welz – Rafael Foltyn, Martin Thomsen – Kai Voss