HFK Olomouc – Slovácko B 2:2 (kon.) | Vyškov – Hulín 2:3 (kon.) | Prostějov – Zábřeh 3:0 (kon.)
Břeclav – Zlín B 1:2 (kon.) | Třebíč – Uničov 0:4 (kon.) | Hlučín – Orlová 1:1 (kon.)
MSK Břeclav
1:2 (0:1)
FC Zlín B
Sobota 25.04.2015, 16:00 • Na Lesní, Břeclav • Moravskoslezská fotbalová liga

To je ode mě pro dnešek ze slunné Břeclavi všechno, Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek víkendu. (17:57:57)

Závěrečný hvizd rozhodčího znamená jediné, hosté si odvezou z Břeclavi tři body. Domácímu celku se sice povedlo zkraje druhé půle vyrovnat po kuriózní trefě Pospiše z 50. minuty. Hosté se však bleskově vrátili do vedení, když se v 54. minutě prosadil z ojedinělého protiútoku Kraut. Fotbalisty z města Tomáše Bati vyrovnávací trefa nabudila a od té chvíle hráli mnohem aktivněji než v první půli. Do konce zápasu si vytvořili více šanci než jejich soupeř, dvakrát Břeclav zachránil brankář Prokop, jednou brevno.

90+1

90+1
    Hosté kombinují s míčem a zdá se, že utkání již mají pod kontrolu.

90
    Rozhodčí nastaví jednu minutu.

89
    Domácí vrhají všechny síly do útoku.

88
    Následně další vynikající zákrok Prokopa, který drží naděje svého týmu na vyrovnání.

88
    Zezula hlavičkou uvolnil Tetura, který se ocitl tváří v tvář Ševcovi, zakončení mu ovšem vůbec nevyšlo.

87
    Jurčíkův centr tečoval u bližší tyče Zezula, míč zaplachtil hodně mimo bránu.

87
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín B: ze hřiště odchází Červenka, přichází Chmelo.

86
    A už mohlo být rozhodnuto. Autor druhé zlínské branky Kraut se prodíral přes břeclavskou obranu a zpoza šestnáctky se snažil obstřelit Prokopa, brankář domácího celku vytáhl výborný zákrok.

85
    Ani následná standardní situaci Zlínu nevyšla. Důležité však pro hosty je především to, že ušetřili cenné minuty.

85
    Ta sice hostům nevyšla, za chvíli si mohou vystřihnout "repete".

84
    Jeden z hráčů Zlína byl uprostřed hřiště faulován. Hosté budou zahrávat standardní situaci.

83
    Simandl centroval míč na zadní tyč, nakonec celou rodící se akci zastavil rozhodčí, který odpískal faul jednoho z domácích hráčů.

82
    Jurčík sice neodcentroval míč do šestnáctky, vybojoval alespoň rohový kop.

82
    Zezula hledal Tetura, který míč tečoval před sebe, kde už čekal připravený Švec.

81
    Na podruhé Horváth centroval míč do šestnáctky, Švec si celou situaci pohlídal.

80
    Horváth míč přes Hlobila nedostal, odkop od zlínské brány. Domácím už mnoho času na vyrovnání nezbývá.