Bohem. Pr. – Čáslav 4:0 (kon.) | Chrudim – Benešov 3:3 (4:2 po pen.) | Vltavín – Zápy 2:1 (4:2 po pen.)
Králův Dvůr – Domažlice 3:2 (4:3 po pen.)
po penal. (4:2)
MFK Chrudim
3:3 (0:3)
FK Benešov
Sobota 25.04.2015, 10:15 • Městský fotbalový stadion Za Vodojemem, Chrudim • Česká fotbalová liga

Chrudimští na šestý pokus dokázali v penaltách zvítězit, čímž dokonali velký obrat z 0:3 na 4:3. Benešovští odcházejí z chrudimského stadionu hodně zklamaní. (12:14:41)

4. série
    4:2
    Symbolicky si jako poslední vzal míč Lukáš Mrázek a tvrdou střelou pozdravil svého protějška Starečka!

4. série
    3:2
    Vincenc Peroutka neproměnil díky skvělému Mrázkovi, Chrudim je krůček od vítězství!

3. série
    3:2
    Sebastien Langr neomylnou ranou pod břevno poprvé v rozstřelu posílá Chrudim do vedení.

3. série
    2:2
    Penaltu Zdeňka Vrňáka Lukáš Mrázek chytá!

2. série
    2:2
    Radim Holub poslal Starečka na druhou stranu a také si může oddychnout.

2. série
    1:2
    Zkušený Vorel ukázal své zkušenosti a posílá hosty znovu do vedení.

1. série
    1:1
    Lukáš Kopecký si troufl i na třetí pokus a "po panenkovsku" nedal Starečkovi šanci.

1. série
    0:1
    Dominik Preisler hned na úvod neomylně proměňuje.

Střílení penalt začíná.

Chrudim je jediným týmem, který ještě nedokázal v penaltovém rozstřelu zvítězit, má na kontě pět porážek. Benešovští třikrát vyhráli a stejný počet jim svítí i na kontě penaltových proher.

Devadesát minut hry o vítězi nerozhodlo, Chrudimští stáhli tříbrankovou ztrátu a bod mají jistý. O tom druhém se rozhodne v penaltovém rozstřelu.

90+1
    Právě se nám rozběhla první ze dvou nastavených minut. Dočkáme se ještě nějaké změny stavu?

90
    V poslední možné chvíli končí Nikolaj Dergačev, místo kterého si zakope Karel Hrubý.

89
    Hosté ožili v posledních minutách. Dlouhé obléhání chrudimské šestnáctky ukončil Pavel Čapek střelou vysoko nad.

88
    Střídající Vincenc Peroutka se mohl stát benešovským hrdinou, měl sám míč na hranici pokutového území, jenže následná střela pravou nohou mů vůbec nevyšla. Mrázek se za balonem pouze ohlédl.

Petr Dejnožka

Branky: 61. Kopecký (pen.), 65. Kopecký (pen.), 79. Vácha – 1. Svoboda, 39. Čapek, 41. Dergačev

Karty:   31. Kopecký (CHR) – 82. Čapek (BNS)