Karviná – Varnsdorf 0:0 (kon.) | Frýdek-Místek – Sokolov 0:1 (kon.) | Olomouc – Táborsko 4:0 (kon.)
Opava – Kolín 3:1 (kon.)
SK Sigma Olomouc
4:0 (1:0)
FC SILON Táborsko
Sobota 25.04.2015, 17:00 • Andrův stadion Olomouc. Kapacita: 12.566 míst. • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

90+2
    Konec zápasu. (18:57:01)

90+1
    Nešický vybojoval v závěru duelu rohový kop pro svůj tým.

90+1
    Ve druhé půli uvidíme o dvě minuty navíc. Diváci na stadionu již tleskají a děkují svému týmu za předvedenou hru.

90
    Reichl si v závěru připisuje ještě jeden zákrok. Táborsko se ještě snaží.

88
    Džafić pokračuje ve hře, zápas se už jen z povinnosti dohrává.

87
    Na trávníku zůstal ležet Džafić, kterému sudí volá lékaře.

86
    Ordoš za nemístné řeči proti rozhodčímu obdržel žlutou kartu.

86
    Autor největší příležitosti Táborska Šiml střídá. Místo něj si pár minut do statistik zapíše Surynek.

84
    Z dálky vystřelil Džafić, ale spokojený být nemůže. Rána hostujícího hráče šla hodně mimo.

83
    Po rohovém kopu míč proletěl šestnáctkou Sigmy, nikdo jej ale nezasáhl. Dopředu jdou Hanáci.

82
    Nejprve dlouhý míč nestihl Javůrek, na druhé straně pak Džafić vybojoval rohový kop.

81
    Hra se odvíjí především na polovině Táborska, kde se domácí postupnou kombinací snaží soupeře přehrát.

Dnešní utkání sleduje 2809 diváků.

80
    Domácí se nikam neženou a vyčkávají na další příležitost.

78
    Autor dvou dnešních branek už další nepřidá. Navrátil má pro dnešek splněno, zahraje si Javůrek.

77
    Druhé střídání na straně hostů. Presla nahrazuje Kočí.

76
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Hanáci navyšují patnáct minut před koncem své vedení. Plšek se protáhl do šestnáctky soupeře, kde se mu podařilo zakončit. Toma jeho ránu vyrazil před sebe, kde si obránci Táborska dávali přednost, čehož využil JAN NAVRÁTIL, který volný míč poslal do branky.