Košice – Slovan Bratislava 2:1 (kon.) | Ružomberok – Trenčín 0:1 (kon.) | Senica – Dunajská Streda 4:0 (kon.)
Myjava – Zlaté Moravce 2:2 (kon.)
FK Senica
4:0 (1:0)
DAC 1904 Dunajská Streda
sk Sobota 25.04.2015, 19:00 • FK Senica • Niké liga

To je odomňa všetko, prajem pekný zvyšok večera. (21:16:10)

Tréner domácich: "Dnes to bol iný zápas ako pohárový. Súper prišiel hrať otvorenejšie, bolo viac priestoru vpredu. V prvom polčase sme mali jednu šancu a využili sme ju...Rozbiehali sme sa v prvom polčase, v druhom sme už dominovali...Pre nás je to veľké povzbudenie pred finále Slovnaft Cupu."

Najprv sa vyjadrí tréner hostí: "Budem krátky. Druhý polčas sme hrali dobrý futbal, snažili sme sa o kombinačnú hru. Problém je, že Senica z jednej šance dá gól. My sme mali šance, ale nepremenili sme ich.... Nemôžeme prehrať 4:0..."

Na tlačovú konferenciu už prišli obaja tréneri. Aj pán Kostelník, aj pán Marič.

Počkajte ešte na reakcie trénerov.

Domáci priaznivci skandujú meno Jana Kalabišku.

Ani dnes nechýba tradičná ďakovačka.

90+1

90+1
    Kalabiška priťukol Komarovi, ten vysunul Kosorína, ktorý vybojoval roh.

90
    Nadstavuje sa 1 minúta.

90
    Kóňa to skúšal z diaľky, ale strieľal vysoko.

90
    Szabó posielal loptu do šestnástky, ale našiel len hlavu domáceho hráča a následne loptu získal Šulla.

90
    Domáci faulovali. Priamy kop z asi 30 metrov.

89
    Aké zvláštne, že pri zápase s Dunajskou Stredou hostia nefandia. Len ticho sedia, sem-tam niečo zakričia.

87
    Dlhú loptu Szarka hlavou pohladil, no vybehol si na ňu Šulla, ktorý zakričal Pillárovi, že ju má. Rútil sa tam totiž ešte aj Sarr.

86
    Striedanie v tíme FK Senica: z ihriska odchádza Jozef Dolný, prichádza Július Gombala.

86
    Szabó bol exekútorom priameho kopu, ale strieľal vysoko.

85
    Priamy kop DAC z asi 25 metrov. Navyše je lopta na osi ihriska. Dajú aspoň čestný gól?