Skalica – Nitra 2:3 (po pr.)
HbK HOKEJMARKET Skalica
2:3 (0:1, 1:0, 1:1 - 0:1) Stav série: 0:1
HBK Nitrianski Rytieri Nitra
sk Sobota 25.04.2015, 13:00 • Športový areál Vápencová ulica • Play-off Extraligy (SK) • Semifinále

Koniec zápasu. (15:17:27)

54:58
    Nitra dáva gól! Šok pre Skalicu! Nahodenú loptičku Komenda púšťa po strele MAREKA SLOVÁKA do siete! Tak ako Skalica vyrovnala teraz stráca celý zápas. Dve sekundy pred koncom sa teda celá zápletka nečakane rozmotáva.

53:48
    Blízko ku gólu mala teraz Nitra, loptička skákala medzi kruhmi, k odrazenej lopte sa však nikto nedostal.

52:09
    Ihneď po buly strieľal Salajka, Petrík mal teraz čo robiť, aby loptičku skrotil!

52:07
    Po dlhšom čase si na loptičku siahol aj Petrík, hra je prerušená.

51:35
    Opäť vhadzovanie po ľavici brankára Skalice, Nitra teraz kontroluje hru.

50:37
    Sobol posiela loptičku za mantinel, vhadzuje sa pred Komendom.

49:38
    Hrá sa stále opatrne, gólové šance teraz nevidíme.

47:09
    Zásah Petríka, ten radšej ukľudňuje hru a drží loptičku pod lapačkou.

46:49
    Potlesk pre Hrivnáka, ktorý odchádza na striedačku s bolestivou grimasou.

46:06
    Minúta predĺženia za nami, bezhlavé útočenie jedného či druhého tímu je utópiou, čaká sa na chybu.

45:01
    Začalo sa predĺženie.

45:00
    Tretia tretina sa skončila.

44:53
    Skalica dáva gól! Vabank domácim vychádza! RÓBERT MIKÉSKA prestreľuje podobne ako König všetko pred sebou a sedem sekúnd pred koncom posiela zápas do predĺženia!

44:10
    Komenda na striedačke, Skalica hrá power-play.

44:04
    Nitra dáva gól! PETER KÖNIG od modrej čiary prestrelil všetko, čo mu stálo v ceste!

43:00
    Zlomový moment zápasu. Presne dve minúty pred koncom tretej tretiny oslabuje Kolínek Skalicu, Nitra môže rozhodnúť zápas.