USA – Rusko 6:1 (kon.) | Česko – Japonsko 2:1 (kon.) | Kanada – Norsko 5:0 (kon.)
Rusko – Itálie 3:0 (kon.)
Česko
2:1 (0:0, 1:0, 1:1)
Japonsko
Pondělí 27.04.2015, 15:30MS sledge hokej

To je z dnešního duelu vše. Do další bitvy českých sledge hokejistů na tomto šampionátu se s vámi loučím. Na shledanou. (17:22:54)

Nejlepší hráči zápasu: Sudo (JPN) a Geier (CZE).
    Češi poráží Japonsko v poměru 2:1. Michal Geier vstřelil všechny tři branky Česka na turnaji.

Češi druhý zápas ve skupině zvládají, Japonce po boji poráží 2:1. Obě branky obstaral Geier, který si nyní společně se svým týmem může po zásluze vyslechnout českou hymnu.

Statistiky zápasu:
    Střely – 17:10
    Trestné minuty – 6:8

45:00

44:40
    Další nepovedená rozehra. V tomto případě se icingem provinili hokejisté z Asie.

44:26
    Japonsko jen nahazuje, kotouč mají Češi.

44:14
    Češi se berou time-out. Po něm se bude vhazovat ve střední třetině, takže se dá očekávat, že se Nagase vrátí do branky.

43:50
    Šafránek poslal kotouč těsně vedle prázdné branky. Nicméně se ale hraje v japonském pásmu.

43:32
    Nagase zůstává na střídačce! Japonci to zkusí v šesti.

43:32
    Japonsko si bere oddechový čas.

43:15
    O kotouč se bojuje v rohu japonské třetiny. Taková situace Čechům vyhovuje.

42:47
    Krupička dokázal vyvézt puk ze třetiny, a dokonce i vypálil. Nagaseho branku však minul.

42:20
    Japonci už jsou natlačeni v našem pásmu. Jediným výsledkem jejich snažení bylo ale další zakázané uvolnění borců ze středu Evropy.

41:55
    Zakázané uvolnění České republiky.

41:25
    Češi vybojovali vhazování před Nagasem. Naši reprezentanti budou v závěru zápasu hájit těsné vedení.
    Masaharu KUMAGAI - 2:1

40:38
    Japonsko právě vstřelilo branku!
    Japonsko snižuje na rozdíle jediné branky, o vítězi ještě nemusí být rozhodnuto. MASAHARU KUMAGAI využil svou přesně mířenou střelou z mezikruží japonskou přesilovku. Asistence: Satoru Sudo.