Barcelona – Getafe 6:0 (kon.) | Ath. Bilbao – Real Sociedad 1:1 (kon.) | Levante – Cordoba 1:0 (kon.)
Levante UD
1:0 (1:0)
Cordoba CF
Úterý 28.04.2015, 22:00 • Estadio Ciudad de Valencia, Valencia (kapacita: 17000) • Španělská LaLiga

Córdoba se po další prohře postupně zpečeťuje osud, kterým bude sestup zpátky do Segunda División. Levante naopak díky třem bodů rázně vykročilo k záchraně. (23:53:23)

A je dobojováno! Domácí Levante v druhé půli postavilo hru na defenzívě a neprohloupilo. Córdoba si po celý zápas prakticky nevypracovala žádnou gólovou šanci, ve druhé půli již prakticky neohrozila gólmana Mariňa.

90+3

90+3
    Dlouhý nákop gólmana Mariňa posílá hru na půlku Córdoby.

90+3
    Délka nastavení je nakonec tři minuty, moc času hostům tedy již nezbývá.

90+3
    Tlak Córdoby postupně graduje.

90+2
    Do vápna šel pomoci i gólman Carlos, ale ani jeho přítomnost k ohrožení branky Levante nepomohla.

90+2
    Další rohový kop budou mít k dispozici fotbalisté Córdoby.

90+1
    S centrem si opět obrana Levante bez problémů poradila. Vzduchem nejspíše cesta nepovede.

90
    Córdoba vybojoval rohový kop.

89
    Dalším žlutým hříšníkem je hostující Gunino.

88
    López zajel tvrdě do Ucheho a byl oceněn žlutou kartou.

88
    Uche to udělal chytře a podržel hru na soupeřově půlce.

87
    Domácí přemístili nyní těžiště hry na soupeřovu polovinu. Čas Córdoby na případné vyrovnání se rychle krátí.

86
    Další nákop do šestnáctky Levante opět skončil v moci gólmana Mariňa.

86
    Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází José Luis Morales, přichází Nikolaos Karabelas.

85
    Gólman Mariňo jen s velkými obtížemi nakonec zkrotil centrovaný balon z pravé strany.

84
    Córdoba se přiblížila až k šestnáctce domácích, kde se nyní snaží najít cestu k ohrožení jejich branky.