Kortrijk – Standard 3:1 (kon.)
KV Kortrijk
3:1 (1:0)
Standard Lutych
Úterý 28.04.2015, 20:30 • Guldensporenstadion, Kortrijk • Belgická Jupiler Pro League

Je konec utkání. Domácí začali druhou půlku aktivněji a dostali se po brance Van Eenooa do dvoubrankového vedení. Patnáct minut před koncem utkání přidal třetí branku Capon a bylo hotovo. Legear dokázal ještě snížit z rychlé akce na 1:3, ale to bylo z pohledu Lutychu vše. Kortrijk si tak připisuje tři body do tabulky po dnešním vítězství 3:1. (22:31:26)

90+4

90+3
    Fotbalisté Lutychu nemají balón vůbec na kopačkách, domácí dovedou toto utkání do vítězného konce.

90+2
    Po dalším nepovedeném ofenzivním výpadu Standardu bude od své branky odkopávat Henkinet, který samozřejmě nikam nespěchá.

90+1
    Domácí hrají v naprostém klidu, zodpovědně brání a drží balón daleko od své vlastní branky.

90
    Je za námi základní hrací doba, dočkáme se ještě nějaké branky v nastavení?

89
    Po předchozím faulu Ulense zahrávali hosté přímý kop z nadějné pozice. K míči se postavil Carcela, ale jeho pokus nebyl příliš razantní a tak ho celkem pohodlně chytil do rukavic Henkinet.

88
    Žlutou kartu dostává Ulens (KV Kortrijk).

88
    Střídání v týmu KV Kortrijk: ze hřiště odchází Mulemo, přichází Ulens.

87
    Nyní ovšem akci hostů zbrzdil odmávaný a následně také odpískaný ofsajd.

86
    Domácí se plně soustředí na defenzivu a čeká na protiútoky do otevřené obrany Lutychu, který se tlačí čím dál tím víc na polovinu Kortrijku.

84
    Hostům čas rychle ubíhá. Ti mají něco kolem osmi minut i s nastavením, aby s výsledkem něco udělali.

83
    Žlutou kartu dostává De Sart (Standard Lutych).

82
    Střídání v týmu KV Kortrijk: ze hřiště odchází Capon, přichází Marušić.
    Jonathan LEGEAR - 3:1

80
    Standard právě vstřelil branku!
    Tak pozor, hosté rychle snižují. Za domácí obranu se dostal JONATHAN LEGEAR, pro kterého nebyl problém obstřelit Henkineta z pravé strany a snížit na rozdíl dvou branek.