Arsenal – West Brom 4:1 (kon.) | Aston Villa – Burnley 0:1 (kon.) | Chelsea – Sunderland 3:1 (kon.)
Crystal Palace – Swansea 1:0 (kon.) | Everton – Tottenham 0:1 (kon.) | Hull City – Manchester Utd. 0:0 (kon.)
Leicester – Queens Park 5:1 (kon.) | Manchester City – Southampton 2:0 (kon.) | Newcastle – West Ham 2:0 (kon.)
Stoke – Liverpool 6:1 (kon.)
Crystal Palace FC
1:0 (0:0)
Swansea City
Neděle 24.05.2015, 16:00 • Selhurst Park (Kapacita: 26 309) • Anglická Premier League
    Crystal Palace FC - Swansea City 1:0 (0:0)

To už nyní neplatí – je dobojováno. Crystal Palace zakončil sezónu stylově, těsnou výhrou 1:0 nad Swansea. O triumfu Eagles rozhodl v 57. minutě Marouane Chamakh, hosté se do šancí dostávali spíše sporadicky a vyhrát si dnes rozhodně nezasloužili. Z mé strany je to vše, budu se na vás těšit znovu v příští sezóně Premier League. Na počtenou! (17:54:28)

90+6

90+4
    Vypršela čtvrtá minuta nastavení a stále se hraje...

90+3
    Do konce utkání zbývá přesně minuta a domácí si v poklidu hlídají svůj těsný náskok.

90+2
    S čistým štítem kromě Murrayho nevyvázne ani Brede Hangeland, který za nedovolený zákrok na Emnese vidí žlutou kartu.

90+2
    Dlouhovlasý Emnes si neporadil s přesilou protihráčů a kulatý nesmysl skončil v autu.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty!

89
    Glen Murray zákeřně fauloval Kylea Naughtona, sudí Pawson je dnes poprvé nucen vytáhnout z kapsičky žlutý kartonek.

89
    Jason Puncheon si zpracoval a předkopl míč a posléze vypálil, Fabiański ale tygřím skokem odvrátil další pohromu!

89
    Dnešní utkání sleduje v Selhurst Parku 25076 diváků.

88
    Fernández zvolil přihrávku na jistotu, míč je až u Fabiańskiho.

87
    Posledních zhruba pět minut fotbalu v probíhající sezóně se odehraje v Selhurst Parku, zatím vše nasvědčuje tomu, že tři body zůstanou na jihu Londýna.

86
    Zahův centr se s úspěchem nepotkal, Souaré posléze navíc neudržel míč a hosté mohou vytazit kupředu.

84
    Debut v Premier League prožije nejlepší střelec juniorky Swansea Kenji Gorre, který nahrazuje Jeffersona Montera.

83
    Hráči Swansea jsou vytlačeni až k půlící čáře, na závěrečný tlak to zatím nevypadá.

82
    Letos naposledy zamává fanouškům také Bolasie, jehož na posledních deset minut nahradí Campbell.

80
    Murray se po souboji s Fernándezem na hranici vápna skácel k zemi, píšťalka sudího však mlčí.

78
    Hosté zahrávali roh, centr Jeffersona Montera však nestál za nic a jeden z hráčů Swansea se navíc provinil útočným faulem.