Vyšehrad – Čáslav 4:1 (kon.) | Meteor – Admira Praha 0:3 (kon.) | Převýšov – Zápy 1:0 (kon.)
Jirny – Vltavín 2:0 (kon.) | Louňovice – Benešov 0:1 (kon.) | Union 2013 – Domažlice 0:3 (kon.)
TJ Slavia Louňovice
0:1 (0:1)
FK Benešov
Neděle 24.05.2015, 17:00Česká fotbalová liga

Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (19:33:49)

90+3

90+2
    Rohový kop pro hosty, o osudu utkání už je zřejmě rozhodnuto.

90
    Sudí nastavuje tři minuty, Louňovičtí se však stále nemohou dostat k trvalejšímu tlaku.

85
    Hosté velice dobře brání přechod na svou obranou polovinu, do konce máme pět minut.

77
    Šance Benešovských na zvýšení byla velice nadějná, závěrečnou nahrávku však křídlo nezachytilo a balón se kutálí do autu.

67
    Hosté měli k dispozici standardní situaci z 25 metrů, střela pod horní tyč je však vytěsněna na roh.

52
    Po rohovém kopu domácích byl k vidění závar, který ale vyrovnáním neskončil.

46

45

43
    Rohový kop Benešovských nenalezl úspěch.

40
    Hlavička hostujícího útočníka přeletěla brankáře domácích, míč ale skončil na břevně.

36
    Standardní situace domácích vypadala velice nadějně, konečky prstů Benešovského gólmana však gólu zabránili.

25
    Louňovice podnikly rychlý protiútok, slibná šance však skončila odpískaným ofsajdem.

22
    Po delší době kdy se hrálo na půli hřiště tu máme akci domácích, balón však končí v náručí brankáře.

18
    Po kratším ošetření hra pokračuje odkopem od domácí branky.

15
    Dalekonosná střela Louňovického záložníka minula tři tyče hostující branky.

12
    Domácí se dostávají na útočnou polovinu, kde si vybojovali autové vhazování.

8
    Hosté jsou opět na útočné polovině, do vážnější šance se však nelze přes obranu Louňovic dostat.