Anderlecht – Gent 2:1 (kon.) | Club Brugge – Kortrijk 1:0 (kon.) | Standard – Charleroi 2:0 (kon.)
RSC Anderlecht
2:1 (1:1)
KAA Gent
Neděle 24.05.2015, 14:30Belgická Jupiler Pro League • O titul

Zápas je u konce a domácí nakonec otáčí zápas a zaslouženě vítězí. Druhá půle začala lépe pro domácí, kteří šli v 51. minutě do vedení 2:1, když se hlavou trefil Mitrovič. Domácí byli i nadále lepší, i když se postupem času začali více soustředit na obranu. Gent ale druhou branku v utkání vstřelit nedokázal, a tak bylo skóre 2:1 konečné. Gent je stejně první a Anderlechtu nejspíše ani výhra na druhé místo stačit nebude. Ode mě je to dneska všechno a s ukončením posledního kola Jupiler Pro League 2014/2015 se s vámi loučím, na shledanou. (16:25:53)

90+2

90
    Domácí jsou zatáhnutí a čekají na závěrečný hvizd.

87
    Zapomenutý Dendoncker zkusil umístit střelu, ale to se mu nepovedlo a balón skončil vedle levé tyče Vandenbusscheovi branky.

85
    Ramanův průnik byl zakončen hodně nepřesnou střelou.

84
    Kawaya faulovaný, domácí pomalu rozehrávají.

82
    Hosté jsou v závěru aktivnější, ale RSCA se zdá mít hru pod kontrolou, jaký bude stav na konci?

79
    Střídání domácího týmu, odchází Mitrovič a do hry se zapojuje Cyriac.

78
    Poletanovič byl v podobné pozici jako před chvílí, ale místo střely volil nahrávku a ta se mu vůbec nepovedla.

75
    Poslední střídání na straně hostů, Raman nahrazuje Soumahora.

75
    Poletanovič se zpoza vápna tvrdě opřel do balónu a jeho levačce moc nechybělo.

72
    Leya pálil z otočky, ale jeho rána byla sražena.

71
    Střídání Gentu, Dejaegere přichází místo Van der Bruggena.

71
    RSCA střídá, Tielemans pomalu opuští zelený trávník a do hry se zapojuje Kawaya.

70
    Mitrovič v další šanci, Najar poslal centr na diagonálu, kde byl připravený Mitrovič, ale svou hlavičkou skóre nenavýšil.

68
    Hajradinovičova střela obranou neprošla.

65
    Je za námi 65 minut a stav je 2:1, Anderlecht se jako jediný trefil ve druhé půlce a vstřelil tak zatím vedoucí gól. Udrží svůj náskok až do konce?