Czech Team 96 – Deutsche Legenden 6:3 (kon.)
Czech Team 96
6:3 (3:2)
Deutsche Fussball Legenden
Pondělí 25.05.2015, 18:00 • Eden Arena • Exhibiční utkání

Z mé strany je to vše. Ze zaplněného Edenu se s Vámi loučí komentátor dnešního zápasu Jakub Janoušek. U dalších zápasů na onlajny.com zase někdy na počtenou. (20:05:09)

Nejlepší hráči:

CT96: Ladislav Meier
    DFL: Oliver Neuville

Všichni aktéři dnešního zápasu nyní obcházejí stadion a děkují divákům. Ti tleskají samozřejmě, jak českým hráčů, tak hráčům soupeře.

Moderátor zápasu Leoš Mareš čte znovu celou dnešní sestavu. Pavel Nedvěd společně s celým českým týmem zvedá nad hlavu pohár pro vítěze.

Češi jako vítěz tohoto utkání převezmou pohár pro vítěze. Te předá předseda FAČR Miroslav Pelta.

Za obrovských ovací skončilo utkání legend. V něm porazil výběr České republiky legendy z Německa 6:3. Góly českého týmu stříleli Kuka, Drulák, Poborský, Berger a Kubík. Za německo se prosadili Neuville, Zickler a Reich.

90

90
    Ulf se po Bejblově nedůraznosti dostal ke střele. Zamířil nad.

89
    Dnešní utkání sleduje 14670 diváků.

88
    Hrají se poslední dvě minuty. Diváci v Edenu jsou na nohou a tvoří úžasnou atmosféru.

87
    Kilstern Ulf šel sám na Maiera. Ten jeho střelu senzačně vyráží!

85
    Po nádherné kombinaci ve vápně České republiky se dostal ke střele Reich. Po jeho pokusu zazvonila spojnice Maierovy brány!

84
    Němci rozehrávali roh, se kterým neměla česká obrana sebevětší problém. Následně se vydal do protiútoku Poborský, který mířil vedle.

83
    Po srážce s německým hráčem skončil na zemi Koller. Míč se vrací hostům.

82
    Diváci nepolevují. Mexická vlna pokračuje.

81
    Nedvědovi dnes není gól souzen. Nyní se opět ocitl ve skvělé palebné pozici. Střela šla těsně nad.

80
    Celý Eden nyní pohltila mexická vlna. Divácká kulisa ve druhém poločase je úžasná.

79
    Kollerův průnik zlikvidovali Němci jen na roh.

Jakub Janoušek

Branky: 7. Drulák, 25. Kuka, 37. Kuka, 57. Poborský, 60. Berger, 71. Kubík – 33. Neuville, 38. Zickler, 64. Reich

Czech Team 96: Kouba, Srníček, Maier – Látal, Suchopárek, Kadlec, Kubík, Bejbl, Horňák, Rada, Novotný, Frýdek, Kotůlek – Poborský, Nedvěd, Hapal, Berger, Němeček – Koller, Kuka, Drulák.
    Deutsche Fussball Legenden: Bräutigam, Reck – Heinrich, Pfüger. Ernst, Buchwald, Neuville, Gaudino, Kirsten, Matthäus , Bobic, Albertz, Nowotny, Zickler, Schneider, Wosz, Basler, Beinlich, Reich, Rehmer.

Rozhodčí: Královec -Wilczek, Filípek

Diváci: 14670