1:1 (1:0)
FC Slovan Liberec
Středa 27.05.2015, 18:00Pohár FAČR • Finále

Děkujeme za pozornost a u dalšího sportovního přenosu na počtenu! (20:19:51)

Na stadionu v Mladé Boleslavi právě propukly oslavy Liberce! Slovan totiž poráží v Poháru FAČR Jablonec 2:1 po penaltách a postupuje tak do kvalifikace Evropské ligy.

Zápas se přitom vyvíjel lépe pro jablonecké fotbalisty. Ještě v 85. minutě Baumit vedl nad Libercem 1:0. Poté ale přišel hodně lišácký gól Marka Bakoše na 1:1. V penaltovém rozstřelu pak měli více štěstí hráči Liberce, a proto také zvedají pohár nad hlavu oni.

Vítězem Poháru FAČR se stává FC SLOVAN LIBEREC!

4. série
    1:3
    Daniel Rossi Silva nepřekonává libereckého gólmana! Další výborný zákrok Hrošša.

4. série
    1:3
    Josef Šural penaltu proměňuje! Parádní rána k levé tyčce.

3. série
    1:2
    Hroššo chytá penaltu Marina Doležala! Hodně luxusní zákrok libereckého brankáře.

3. série
    1:2
    Michal Breznaník napálil míč do prostředka brány a dává gól.

2. série
    1:1
    Ján Greguš nedal brankářovi Liberce sebemenší šanci! Máme srovnáno.

2. série
    0:1
    Špit chytil pokus Martina Frýdka! Výborný zákrok jabloneckého brankáře.

1. série
    0:1
    Filip Novák trefuje břevno brány! Tak to je smůla pro Jablonec.

1. série
    0:1
    David Pavelka uklízí míč pod horní tyčku! Mazácká penalta.

Devadesát minut hry nerozhodlo o vítězi, a tak přijdou na řadu pokutové kopy!

90+2
    Konec základní hrací doby.

90+2
    Martin Sus dostává žlutu kartu za nesportovní chování. Liberecký obránce se tam hodně opřel do rozhodčího.

90+1
    Kopicova dlouhá přihrávka byla hodně nepřesná. Míč končí pouze za postranní čárou.

90
    Rozhodčí se rozhodl nastavit dvě minuty navíc.

90
    Pokorného hlavička po rohovém kopu končí těsně nad horní tyčí. Teď si všichni jablonečtí příznivci oddechli.

89
    Centrovaný míč Pokorného skončil pouze na hlavě Beneše. Ten odhlavičkoval balón na rohový kop.