Česko U14 – GB Lions 1:0 (kon.) | Hostivař – Plzeň 2:0 (kon.) | Gajary Flames – Kladno 3:1 (kon.)
Hostivař – Česko U14 8:2 (kon.) | GB Lions – Kladno 3:2 (kon.) | Plzeň – Gajary Flames 1:3 (kon.)
Kladno – Česko U14 4:2 (kon.) | Hostivař – Gajary Flames 2:2 (kon.) | GB Lions – Plzeň 0:5 (kon.)
Great Britain Lions
3:2 (0:0, 3:2)
HBC Kladno
Sobota 30.05.2015, 13:10 • Plzeň • Pilsen Cup

Tým Great Britain Lions vydřel své první vítězství na turnaji, když otočil utkání s Kladnem. Rozhodující trefu vstřelil v poslední minutě při přesilovce 5 na 3 James Hellens. (14:01:08)

24:00
    Konec utkání.

23:30
    Oddechový čas pro hosty.

23:30
    Great Britain Lions právě vstřelili gól Autorem branky je JAMES HELLENS. Asistence: Ross Dixon.

22:58
    Filip Němec (KLA) a Jaroslav Jun (KLA) dostávají menší tresty (1 minuta) za podražení a nesportovní chování. Pokračuje se 5 na 3.

20:02
    Great Britain Lions právě vstřelili gól Autorem branky je FINLEY HEYWOOD.

17:52
    Oba týmy hrají v plném počtu.

16:52
    Adam Harrison (GBL) a Michal Šťastný (KLA) dostávají menší tresty (1 minuta) za hrubost.

16:17
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je JAROSLAV JUN.

13:36
    Great Britain Lions právě vstřelili gól!

13:01
    Autorem branky je JAROSLAV JUN. Asistence: Jaroslav Procházka.

12:32
    Stuart Jackson (GBL) dostává menší trest (1 minuta) za podražení.