Slavia – Jihlava 4:1 (kon.) | Teplice – Dukla Praha 1:4 (kon.) | Senec – Zlín 0:1 (kon.)
Cracovia – Košice 2:3 (kon.) | Č. Budějovice – Vlašim 2:2 (kon.) | Příbram – Táborsko 4:2 (kon.)
Liberec – Varnsdorf 2:1 (kon.) | Slovácko – Karviná 5:2 (kon.) | Opava – Brno 2:0 (kon.)
Frýdek-Místek – Kim Grant 1:2 (kon.) | Bohemians 1905 – Slavia 0:1 (kon.) | Wiener – Ostrava 1:2 (kon.)
SK Dynamo Č. Budějovice
2:2 (2:2)
FC Graffin Vlašim
Středa 01.07.2015, 17:00 • Kamenice nad Lipou • Přípravný zápas

Dnešní utkání je u konce. Dynamo v prvním přípravném zápase hrálo s Vlašimí nerozhodně 2:2, když všechny branky padly v první půli. Remíza je spravedlivá, zápas byl vyrovnaný. Ode mne je to pro dnešek vše, hezký zbytek dne. (18:38:16)

90

89
    Moravec hezky vypálil z dálky a jeho rána škrtla břevno!

89
    Rodrigues trefil z přímého kopu pouze zeď.

88
    Utkání se pomalu blíží do svého závěru, ani jeden z týmů nikam nepospíchá a vše směřuje k remíze.

86
    Lima ostře fauloval a sudí Hájek mu uděluje žlutou kartu.

85
    Ofsajd se mává i na druhé straně, nachytán v něm Průcha.

83
    Řezáč se po důrazu Helda dostal do vápna, ale přihrávkou pod sebe nenašel žádného ze spoluhráčů.

79
    Held se řítil do šance, ale zastavil ho ofsajd.

77
    Po prvním poločase plném šancí zatím nesledujeme ve druhém dějství takové hody šancí a hraje se hodně ve středu hřiště.

73
    Už se opět hraje, Hajdušek rozehrává od své branky.

71
    Řehák však vysoko přestřelil a následuje přestávka na pití.

70
    Lima fauloval unikajícího Jíchu, je tu přímý kop z pětadvaceti metrů.

67
    Dynamo mělo k dispozici standardku, kterou rozehrál Benát na hlavu Limy, který ale ve výskoku nedokázal míč usměrnit do sítě.

65
    Oba celky mají velké problémy s rozehrávkou a v posledních minutách je hra plná nepřesností.

62
    Stoprocentní šance Graffinu! Průcha ostrým centrem zleva našel na zadní tyči Jandu, který ale netrefil míč před odkrytou brankou.

59
    Z otočky to z velké dálky zkusil Martin Held, jeho rána ale byla zblokována.

57
    Pešek se hezky proháčkoval do vápna, ale míč mu před centrem utekl do zámezí.

53
    Na stoperu se zatím ve velmi dobrém světle představuje Brazilec Lima. Uvidíme, jak se mu bude dařit dál.

Pavel Kortus ml.

Branky: 31. Jurdík, 39. Jurdík – 20. Nečas, 45. Hronek

Karty:   86. Lima (CEB)

SK Dynamo Č. Budějovice: 1. poločas: Hajdušek – Dvořák, Havel, Hric, Jenne – Funda – Wermke, Kadula, Vaněk – Linhart, Jurdík. 2. poločas: Hajdušek – Řezáč, Lima, Novák, Vaněk – Pešek, Benát, Hála, Bálek – Rodrigues, Held.
    FC Graffin Vlašim: 1. poločas: Vorel – Nový, Breda, Petrů, Vondra – Vopat, Vebr, Hašek, Hronek – Nečas, Kučera. 2. poločas: Bujčuk – Vokoun, Toml, Hell, Moravec – Janda, Brejcha, Řehák, Průcha – Nečas, Jícha.
    Náhradníci: Hell, Brejcha, Průcha, Jícha, Moravec, Řehák, Vokoun, Janda, Toml, Bujčuk

Rozhodčí: Hájek – Pfeifer, Jahoda