Česko – Irsko 1:0 (kon.)
Česko
1:0 (0:0)
Irsko
Čtvrtek 02.07.2015, 18:00 • Long Beach, Kalifornia • Mistrovství světa lékařských týmů • Čtvrtfinále

Z mé strany je to pro dnešek vše a těším se na vás u zítřejšího semifinále. Doufejme, že se čeští lékaři potřetí v řadě probojují až do finále. Přeji příjemný zbytek večera! (19:47:59)

Český tým by měl odehrát svůj semifinálový zápas zítra od 18 hodin našeho času. O soupeři se teprve rozhodne.

Drama končí! Čeští lékaři postupují na MS lékařských týmů do semifinále, když po těžkém boji zdolali Irsko 1:0. O vítěznou branku se v samotném závěru utkání postaral Zdeněk Zlámal.

80+3

80+2
    Za přemíru snahy byl potrestán O'Conell (IRL). První žlutý kartonek pro irský celek.

80+1
    Rozhodčí ještě nastavuje několik minut. Irové cítí šanci a derou se do útoku. Ještě to budou krušné chvilky.

80
    Taktický faul odnesl žlutou kartou Vasil Molnár (CZE). Vteřiny běží a Češi už jsou velmi blízko.

79
    Česko právě vstřelilo branku!
    Parádní tečka českého týmu. Střelecké trápení prolomil ZDENĚK ZLÁMAL, který snad posílá český tým do semifinále. Olomoucký lékař udeřil v poslední minutě, když prostřelil brankáře McDermotta – 1:0!

79
    Traumatolog z Děčína Jan Bechyně poslal svou střelu pouze nad irskou branku. Konec základní hrací doby se blíží.

78
    V závěru druhého poločasu budou mít možnost skórovat Irové. Ostrované si vybojovali rohový kop.

77
    Střelecký pokus Čechů mířil opět vysoko nad. Zdá se, že Čechům střelecký prach po osmibrankovém utkání s Mexikem zvlhl.

75
    V závěru utkání český tlak sílí. Irům došly síly, nebo už brání remízový výsledek.

73
    Čeští lékaři si vybojovali přímý kop. Jejich centrovaný míč byl následně odvrácen irskou obranou.

71
    Další nadějný útok českého týmu skončil faulem českého hráče. Irové přebírají míč.

69
    Čechům se stále nedaří najít recept na pozornou obranu Irska. Čas pomalu utíká.

67
    Irové neudeřili a český tým opět drží míč na svých kopačkách.

65
    Pozor na to. Češi sice útočili, ale teď na úkor defenzivy a málem na to doplatili. Irský hráč vybojoval rohový kop.

63
    Právě oni měli k dispozici přímý kop. Z následné střely však neudeřily, ač jí příliš mnoho nechybělo!