Ústí n. L. – Most 0:1 (kon.) | Bohemians 1905 – Č. Budějovice 3:3 (kon.) | ROW Rybnik – Karviná 1:0 (kon.)
Táborsko – Slavia 1:3 (kon.) | Katowice – Třinec 2:0 (kon.) | Líšeň – Znojmo 1:3 (kon.)
Kolín – Pardubice 0:3 (kon.) | Brno – Ingolstadt 0:2 (kon.) | Miedź – Hr. Králové 1:1 (kon.)
Aue – Ústí n. L. 2:1 (kon.) | Dukla Praha – Olympiakos 1:0 (kon.)
Bohemians Praha 1905
3:3 (0:1)
SK Dynamo Č. Budějovice
Středa 15.07.2015, 11:00 • Uhříněves, Praha • Přípravný zápas

Je dobojováno. Dynamo šlo v pětapadesáté minutě do dvoubrankového vedení a vypadlo to, že utkání ovládne. Bohemians se ovšem podařilo vývoj utkání třemi brankami zcela obrátit a ba naopak to v závěru utkání vypadalo tak, že budou slavit vítězství právě oni. V samém závěru zápasu nařídil rozhodčí Lerch penaltu pro Dynamo, kterou bezpečně proměnil Jiří Funda, který upravil na konečných 3:3. (12:48:17)

90+1
    90+1. Jiří FUNDA - 3:3

90+1
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Dynamu se přeci jen v samém závěru podařilo vyrovnat. K míči se postavil JIŘÍ FUNDA, který poslal balón k pravé tyči a nedal Dočekalovi sebemenší šanci.
    90+1. Za ruku jednoho z domácích hráčů ve vápně byla nařízena penalta!

90+1
    Byla nařízena penalta pro SK Dynamo České Budějovice.

90
    Hostující hráč ovšem napálil pouze zeď stojící před ním, nicméně balón se odrazil na rohový kop. Z toho následně nebylo nic.

90
    Slibnou standardní situaci mají k dispozici hráči Budějovic. To je slušná střelecká pozice.

89
    Klokani drží balón na svých kopačkách a nechtějí ho příliš půjčovat svému soupeři.

88
    Gólman Dynama musel nedlouhou po předchozí akci likvidovat další střelecký pokus domácích fotbalistů.
    87. Křížek si poradil i s další střelou domácího týmu.

87
    Bohemians měli další pěknou šanci. Ve vápně se uvolnil jeden z domácích hráčů, který si přehodil míč na levou nohu, kterou vyslal ránu na branku. Brankář Křížek výborným zákrokem vyrazil balón mimo tři tyče.

86
    Nyní jsou u balónu fotbalisté Dynama, kteří se snaží najít recept na obranu Bohemians. Ti se zatím dobře brání a nedovolují českobudějovickým, aby se dostali do zakončení.

84
    Klokani jsou i nadále aktivnější a opět operují před brankou Dynama.
    82. Rafael ACOSTA - 3:2

82
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Na pravé straně výborně zatáhl balón Lukáš Pauschek, který následně poslal balón do vápna, kde ho dokázal napálit za záda Křížka RAFAEL ACOSTA. Bohemians tak otáčí vývoj utkání.

80
    Nepřesný centr ukončil útočné snažení českobudějovického Dynama. Domácí se zmocnili míče a následně s ním postupovali směrem dopředu.

79
    Vypadá to, že to nebude nic vážného a hráč Bohemians bude pokračovat ve hře.

78
    Vignon fauloval jednoho z hráčů v zelenobílém a ten bude muset být ošetřen.

Alan Šrámek

Branky: 62. Jindřišek (pen.), 70. Čížek, 82. Acosta – 17. Jurdík, 55. Novák, 90+1. Funda (pen.)

Karty:   32. Akulinin (BOH)

Bohemians Praha 1905: Dočekal – Jidřišek, Bartek, Jirásek, Akulinin, Šírl, Gajič, Schick, Čížek, Hašek "C", Škerle
    Náhradníci: Pauschek, Hubínek, Jarolím, Mikuš, Blecha, Šmíd, Mosquera

SK Dynamo Č. Budějovice: 1. Poločas: Křížek – Řezáč, Hric, Karafiát, Novák – Pešek "C", Benát, Funda, Amegan – Linhart, Jurdík
    2. Poločas: Křížek – Dvořák, Lima, Novák, Vaněk – Wermke, Hála, Vignon, Pešek – Kadula – Linhart

Náhradníci: Lima, Hála, Dvořák, Wermke, Vaněk, Kadula, Hajdušek

Rozhodčí: Lerch – Pospíšil, Melichar