Třinec – Ostrava 1:4 (kon.) | Ufa – Slavia 0:0 (kon.) | Dukla Praha – Austria Salzburg 3:0 (kon.)
Bielefeld – Brno 1:0 (kon.)
FK Dukla Praha
3:0 (1:0)
AV Austria Salzburg
Neděle 12.07.2015, 16:30Přípravný zápas

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u nějakého dalšího online přenosu. (18:21:39)

Dukla Praha poráží v přípravném zápase rakouskou Austrii Salzburg 3:0. Jediný gól ze hry dal v první půli Daniel Tetour, na něhož navázali ve druhém poločase z pokutových kopů nejprve Tomáš Berger a posléze Jakub Považanec.

90

90
    Dukla se drží na útočné polovině a zdá se, že dnes udrží nulu vzadu.

88
    Manzia se těsně před šestnáctkou opřel do balónu a jeho rána šla hodně nad bránu.

87
    Dukla drží míč a postupnou kombinací se snaží dostat do útoku.

85
    Zápas se blíží ke konci a zdá se, že si Dukla výsledkově spraví chuť po porážce od Mattersburgu.
    83. Jakub POVAŽANEC - 3:0

83
    Dukla právě vstřelila branku!
    Dukla využívá další pokutový kop, k němuž se tentokrát postavil JAKUB POVAŽANEC. Brankář sice vystihl směr střely, ale na míč nedosáhl.

80
    Manzia se snažil zakončit v pádu, ale jeho střela byla sražena mimo bránu.

79
    Po zákroku v pokutovém území se hráči Austrie dožadovali odpískání pokutového kopu, ale Dukla může pokračovat ve hře.

77
    Ve středu hřiště teď bylo k vidění několik nepřesností od obou týmů.

75
    Kapitánskou pásku má nyní v týmu Dukly Aldin Čajič, který nastoupil do druhého poločasu.

74
    Po dalších dvou střídání na straně Dukly může hra pokračovat.

74
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Berger, přichází Považanec.

73
    Dukla se teď nikam příliš nežene. Více u míče je Salzburg, který si však neví rady s obranou českého týmu.