Dukla Praha – Hr. Králové 0:4 (kon.) | Č. Budějovice – Slavia 4:4 (kon.) | Plzeň – Brno 1:0 (kon.)
Bohemians 1905 – Ostrava 0:4 (kon.) | Teplice – Třinec 3:1 (kon.) | Znojmo – Jihlava 0:6 (kon.)
SK Dynamo Č. Budějovice
4:4 (4:1)
SK Slavia Praha
Neděle 11.10.2015, 11:00 • SCM Mladé • Juniorská liga • 12. kolo

Viděli jsme velmi zajímavé utkání se spoustou branek a příležitostí. Spokojenější může být nakonec pražský tým, který prohrával po poločase o tři branky, ale svou zlepšenou hrou ve druhé půli skóre dokázali vyrovnat. To je ode mě pro dnešek vše a někdy příště opět na počtenou. (12:58:00)

90+1

90+1
    V nastaveném čase mohl rozhodnout střídající Švantner, ale balon ve výborné pozici hlavou jen těsně minul!

90
    Nastavovat se bude jedna minuta.
    88. Lukáš BATKA - 4:4

88
    Slavia právě vstřelila branku!
    A je vyrovnáno! V domácí obraně se nakupilo několik chyb najednou a před LUKÁŠEM BATKOU se otevřela úplně prázdná brána a ten neměl problém balon uklidit.

84
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Linhart, přichází Švantner.
    83. Ondřej KOCOUREK - 4:3

83
    DAVID VAVROUŠ centroval před branku, Hajdušek balon podběhl a k překvapení všech skončil balon v síti.

80
    Kocourek ze sedmnácti metrů o kus přestřelil.

79
    Po ruce jednoho z domácích hráčů budou slávisté zahrávat zajímavou standardní situaci.

77
    Batka si při zpracování počínal nepovoleně, když zahrál rukou.

74
    Pešek si naskočil na vysoký centr a dostal se dokonce nad vyššího Ščuka, ale jeho hlavička mířila nad.

71
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Doležal, přichází Ščuka.

70
    Čadek našel na levé straně Peška, který centroval před brankou, kde se objevil Pasecký, ale z první trefil pouze Hrubeše.

69
    Valenta si natáhl balon na střed hřiště, ale s tvrdou střelou si Hajdušek poradil.

68
    Bálek se dostal na pravé straně až do pokutového území Slavie, ale šance se zalekl a nevytvořil vůbec nic.

67
    Ofsajd zastavil akci domácích.

66
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Pelyak, přichází Verner.

Aleš Skok

Branky: 3. Pasecký, 18. Horák, 34. Linhart, 37. Linhart – 26. Veselý, 50. Valenta, 83. Vavrouš, 88. Batka

SK Dynamo Č. Budějovice: Hajdušek – Jenne, Pešek, Křiváček (55. Čadek), Everson, Linhart (84. Švantner), Horák, Vaněk, Janoch (C), Bálek, Pasecký.
    Náhradníci: Rotbauer, Tušer, Čadek, Švantner.

SK Slavia Praha: Hrubeš – Gilian (46. Routek), Broukal, Veselý, Doležal (71. Ščuka), Batka, Pelyak (66. Verner), Vavrouš, Fotr (46. Valenta), Kocourek (C), Zoubek (56. Bareš).
    Náhradníci: Ščuka, Verner, Valenta, Routek, Salašovič, Bareš, Danko.

Rozhodčí: Kocourek – Pospíšil, Fišer.