CSKA Moskva – Sparta 2:2 (kon.) | Milsami – Skënderbeu 0:2 (kon.) | Midtjylland – APOEL 1:2 (kon.)
Maccabi Tel Aviv – Plzeň 1:2 (kon.) | Panathinaikos – Club Brugge 2:1 (kon.) | Fenerbahce – Šachtar 0:0 (kon.)
Young Boys – Monaco 1:3 (kon.) | Fehérvár – BATE 1:1 (kon.) | Dinamo Záhřeb – Molde 1:1 (kon.)
Panathinaikos FC
2:1 (1:1)
Club Brugge KV
Úterý 28.07.2015, 20:00 • Apostolos Nikolaidis Stadium, Atény (kapacita 16003 míst) • Liga mistrů (předkola) • 3. předkolo

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný zbytek úterního večera a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou! (22:01:21)

Dnešní první utkání mezi Panathinaikosem a Bruggami toho nabídlo mnoho zajímavého. Belgický tým se v 10. minutě dostal do vedení, když se v pokutovém území hlavičkou prosadil Boli Bolingoli-Mbombo.

Panathinaikos pak ale zvýšil tlak a v 34. minutě si domácí vybojovali penaltu, kterou ovšem Berg neproměnil. O pár minut později ale švédský kanonýr Marcus Berg vše odčinil, když se hlavou prosadil po rohovém kopu.

V závěru první půle pak ještě domácí obránce Sánchez za zbytečný, ale velmi tvrdý skluz na Diabyho uviděl červenou kartu. Domácí fotbalisté se ale ve druhém poločase semkli a bojovným výkonem nakonec dovedli utkání do vítězného konce.

O všem rozhodla zbytečná hra rukou Mbomba v pokutovém území a druhá nařízená penalta pro Panathinaikos, kterou tentokrát Nikos Karelis bez problémů proměnil. Panathinaikos tak v prvním utkání třetího předkola LM porazil doma Bruggy 2:1!

90+3

90+3
    Danijel Pranjić poslal přímý kop tvrdou ranou pouze do dobře postavení zdi.

90+2
    Po ruce Mecheleho budou mít domácí fotbalisté ještě možnost ohrozit branku Brugg ze standardní situace.

90+2
    Bruggy už to budou mít s vyrovnáním hodně těžké, už totiž běží poslední nastavená minuta, u míče jsou navíc domácí hráči.

90+1
    Ruský rozhodčí Bezborodov v dnešním utkání nastaví dvě minuty.

90
    Za zdržování hry dostává žlutou kartu domácí obránce Danijel Pranjić.

89
    Diaby si neporozuměl s De Bockem, po jejich ztrátě budou vhazovat domácí, kteří opět nebudou nikam pospíchat.

88
    Po pěkném centru po rozehraném rohovém kopu následuje autové vhazování hostů.

87
    Domácí hráči se opět ubránili a dlouhým odkopem posílají míč až k Duartemu, jedinému hráči Burgg, který operuje na polovině hřiště.

86
    Izquierdo už nestihl míč na hrací ploše, následovat bude odkop od Kotsolisovy branky.

85
    Z rohu ale belgický tým nic nevytěžil, pokračuje ale v obléhání domácí branky dál.

84
    Rohový kop hostů rozehraje Ruud Vormer.

83
    Cesta k brance aténského týmu je ale ve druhém poločase hodně trnitá, hráči Panathinaikosu se po vyloučení Sáncheze semkli a bojovným výkonem ve druhé půli zachránili zápas.

82
    Hostující hráči už spěchají, chtějí ještě v závěrečných minutách přidat branku, aby v domácí odvetě nemuseli dohánět manko.

81
    Hosté přišli o míč a Danijel Pranjić si rozhodně dá s vhozením autu načas.

80
    Poslední střídání v dnešním zápase, Dion Cools nahrazuje Davyho De Fauwa.

79
    Bruggy stále kombinují, ve druhém poločase se ale přes těsnou obranu domácího týmu nemohou dostat k větším šancím.