CSKA Moskva – Sparta 2:2 (kon.) | Milsami – Skënderbeu 0:2 (kon.) | Midtjylland – APOEL 1:2 (kon.)
Maccabi Tel Aviv – Plzeň 1:2 (kon.) | Panathinaikos – Club Brugge 2:1 (kon.) | Fenerbahce – Šachtar 0:0 (kon.)
Young Boys – Monaco 1:3 (kon.) | Fehérvár – BATE 1:1 (kon.) | Dinamo Záhřeb – Molde 1:1 (kon.)
BSC Young Boys
1:3 (0:0)
AS Monaco
Úterý 28.07.2015, 20:15 • Stade de Suisse, Bern (kapacita: 31.783 diváků) • Liga mistrů (předkola) • 3. předkolo

Ode mne je to pro tuto chvíli již vše, přeji Vám krásný zbytek dnešního večera. (22:11:30)

Ofsajdy: 1 – 1

Po nudném a bezgólovém prvním poločase jsme viděli naprosto rozdílnou druhou půli. Domácí začali velkým náporem a vypracovali si řadu šancí, ty však neproměnili a tak neomylně trestal soupeř. Po gólech Kurzawy a Carrillo sice vzápětí přišlo rychlé snížení v podání Nuzzola, další rychlá odpověď Pašaliće však již dala konečnou podobu výsledku tohoto zápasu.

90+4

90+4
    Rohový kop byl poslední akcí tohoto duelu, hlavní sudí píská konec zápasu.

90+4
    Tak ještě velká šance Bernu na závěr, když Subašić musel vytáhnout skvělý zákrok proti hlavičce Nuzzola!

90+3
    Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Dirar, přichází Bahlouli.

90+2
    Sulejmani poslal nadýchaný oblouček před branku, pro který si šel Subašić, míč však ve svých rukavicích neudržel a tak mu museli pomoct jeho spoluhráči.

90+1
    Pašalić zastavil nedovoleně Gajiće a domácí budou zahrávat standardku z dobré pozice, přibližně osm metrů před šestnáctkou.

90+1
    Tak ještě tři minuty se dnes bude hrát.

90
    Po centru z pravé strany před branku míč odvracel Fabinho a hlavou jej málem uklidil za záda brankáře Subašiće. Roh pro Bern.

89
    Domácím už to nejde. Přetažený centr z levé strany hřiště jen proletěl vápnem a skončil až za autovou čarou.

88
    Moutinhovu ránu z halfvoleje zpoza šestnáctky domácí zblokovali, hosté další branku zatím nepřidají.

87
    Hosté rozehráli nakrátko dozadu a drží míč. Za stavu 3:1 tři minuty před koncem vcelku logické řešení.

86
    Sutter poslal k zemi nalevo od šestnáctky kličkujícího Kurzawu, standardní situace pro Monaco.

85
    Po centru Moutinha se však nikdo v bíločerveném neprosadil a hrát tak bude Mvogo od své branky.

85
    Monaco však bude i nadále útočit, míč od Von Bergena doputoval z koncovou linii a hosté budou kopat z rohu hřiště,

84
    Hosté jsou při vedení o dvě branky více při chuti než před dvaceti minutami a nyní se dostávali do další šance, El Shaarawy však z levé strany minul branku.

Daniel Kubelka

Branky: 74. Nuzollo (Sutter) – 64. Kurzawa (Fabinho), 72. Carrillo (Moutinho), 75. Pašalić (Martial)

Karty:   90+1. Pašalić (ASM)

BSC Young Boys: Mvogo – Sutter, Vilotić, Von Bergen "C", Benito (52. Lecjaks) – Gajić, Sanogo (60. Zakaria) – Sulejmani, Kubo, Nuzzolo – Hoarau (76. Afum).
    Náhradníci: Wölfli – Hadergjonaj, Lecjaks, Rochat, Bertone, Zakaria, Afum.

AS Monaco: Subašić – Fabinho, Raggi, Carvalho, Kurzawa – Toulalan "C", Pašalić – Dirar (90+3. Bahlouli), Moutinho, Cavaleiro (71. Carrillo) – Martial (83. El Shaarawy).
    Náhradníci: Nardi – Wallace, Bakayoko, Traoré, Carrillo, Bahlouli, El Shaarawy.

Rozhodčí: Matej Jug – Matej Žunič, Gregor Rojko.
    Úterý 04.08.2015
    Monaco - Young Boys 4:0

Branky: 54. Cavaleiro, 64. Kurzawa (Moutinho), 70. Martial (Raggi), 77. El Shaarawy (Carrillo)

Karty:   48. Fabinho (ASM) – 25. Vilotić (YBB), 39. Bertone (YBB)