Slavia – Č. Budějovice 0:3 (kon.) | Mountfield HK – Olomouc 2:3 (0:1 po s.n.) | Mladá Boleslav – Krefeld 3:2 (2:0 po s.n.)
po s.n. (0:1)
Mountfield HK
2:3 (1:2, 0:0, 1:0 - 0:0)
HC Olomouc
Úterý 28.07.2015, 13:00 • FORTUNA aréna, Hradec Králové • Přípravné zápasy juniorů

To je ode mě z východních Čech vše, přeji hezký zbytek dne. (15:35:53)

Do posledních vteřin dramatická bitva, tak by se dal charakterizovat dnešní přípravný zápas mezi hokejisty Hradce Králové a Olomouce. Hradečtí rychle vedli, ale dvě rychlými góly soupeře ještě v první části svoji výhodu ztratili. V poslední minutě zápasu ale Východočeši zvládli poslat zápas až do prodloužení, respektive samostatných nájezdů, v nichž se nakonec radovali Kohouti.

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Olomouc.
    Autorem vítězné branky je ROK MACUCH.

3. série
    0:1
    František Hnik ale šanci nevyužil, Hradec tak prohrává po samostatných nájezdech.

3. série
    0:1
    Ale ani Polák na druhé straně není úspěšný, Hradec teď musí dát, jinak zápas prohrál.

2. série
    0:1
    Radek Pilař nedokázal zakončit podle svých představ a neproměňuje!

2. série
    0:1
    Rok Macuh se stává dnešním prvním úspěšným střelcem samostatných nájezdů!

1. série
    0:0
    Jenže Jakub Orság za domácí dopadl nachlup stejně.

1. série
    0:0
    Jako první se na Veselého rozjel Fejko, jenže na gólmana Hradce nevyzrál.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:42
    Olomouc se brání vyhozením, vypadá to, že vše spěje k nájezdům.

64:40

62:40
    To je nepříjemné! Hradec jde do čtyř, fauloval Junek.

62:32
    V solidní šanci se ocitl Polák, Veselý byl ale připraven.

61:39
    Hraje se hlavně ve středním pásmu, oba týmy vypadají, že chtějí zápas dovést až do nájezdů.

60:00

Tak Hradci se nakonec přece jen povedl husarský kousek a po velkém tlaku ke konci zápasu se dočkal vyrovnání, následovat bude pětiminutové prodloužení.

Lukáš Štěrovský

Branky a nahrávky: 4. Havránek, 60. Orság – 10. J. Horák (Marek), 10. Kuba (Macuch), rozh. náj. Macuch