Helsinki – Astana 0:0 (kon.) | Salzburg – Malmö 2:0 (kon.) | FCSB – Partizan Bělehrad 1:1 (kon.)
Celtic – Karabach 1:0 (kon.) | Lech Poznaň – Basilej 1:3 (kon.) | Rapid – Ajax 2:2 (kon.)
SK Rapid Vídeň
2:2 (0:2)
Ajax Amsterdam
Středa 29.07.2015, 21:05 • Ernst-Happel-Stadion, Vídeň • Liga mistrů (předkola) • 3. předkolo

Je dobojováno, skvělý zápas je u konce! Rapid vstupoval do druhé půle za nepříznivého stavu 0:2, zásluhou Kainze se mu však hned zkraje druhé části hry podařilo snížit. Akcie zelenobílých klesly v 59. minutě na bod mrazu, když se zcela zbytečně nechal vyloučit Schwab, domácí však vstali z popela a proti slavnému Ajaxu Amsterdam v oslabení dokázali vyrovnat – čtvrthodinku před koncem se to podařilo Beričovi! Odveta se hraje za týden v Nizozemí a onlajny.com u toho samozřejmě nebudou chybět. Nyní je to z naší strany vše, příště na počtenou! (22:57:50)

90+3

90+2
    Ernst-Happel stadion málem explodoval potřetí, Berič ale nedokázal ve vápně trefit poskakující míč.

90+1
    Centr od rohového praporku byl přetažený a míč se dokutálel až do zámezí. Novota bude mít spoustu času na rozehrávku...

90
    Sonnleitner v pádu odvrátil centr z levé strany na rohový kop. A sudí Collum nastavuje tři minuty!

89
    Střídající Huspek si za svůj individuální průnik vysloužil potlesk z tribun, ale k dalšímu ohrožení Cillessena to nevedlo.

88
    Domácí se stále sympaticky snaží útočit, ale nyní Beriče zastavil ofsajd.

87
    Sinkgravenova neutěšená hlavička mířila příliš vysoko, následovat bude odkop od svatyně gólmana Novoty.

86
    Ajax kombinuje na útočné polovině, ale stále se nemůže prokousat do zakončení. Naposledy selhal střídající Sanogo.

84
    Zahraje si i Yaya Sanogo, který nahradí Arkadiusze Milika.

84
    Florian Kainz si jde zaslouženě odpočinout, na hřišti jej nahradí Philipp Huspek.

83
    Cillessen vyrobil fatální hrubku, když špatně rozehrál a nechal svou branku odkrytou, domácí toho však nedokázali využít!

81
    Hraje se ve strhujícím tempu. Rapid se i v oslabení stále snaží útočit a zvrátit vedení na svou stranu.

79
    Hosté kombinují na vlastní polovině, zoufalý Veltman nemá komu přihrát...

78
    A Veltman dostává žlutou kartu. V závěru se utkání dost přiostřuje...

78
    Jak odpoví favorit? Ajax je ve druhé půli téměř neviditelný...
    76. Robert BERIČ - 2:2

76
    Rapid právě vstřelil branku!
    O deseti hráčích hrající domácí tým vyrovnává proti Ajaxu na 2:2!! Hosté fatálně chybovali v rozehrávce a míč se posléze dostal až na kopačku ROBERTA BERIČE, který se z krkolomné pozice nemýlil!

74
    Ajax střídá, El Ghaziho nahrazuje mladík Viktor Fischer.

Vojtěch Balon

Branky: 48. Kainz, 76. Berič – 25. Klaasen, 43. Klaasen (Milik)

Karty:   42. Petsos (RVI) – 71. Klaasen (AJA), 78. Veltman (AJA)   59. Schwab (RVI)

SK Rapid Vídeň: Novota – Auer, Sonnleitner, M. Hofmann, Stangl – Kainz (84. Huspek), Petsos, Schwab, Schöbesberger (69. Schaub) – S. Hofmann (61. Grahovac), Berič.
    Náhradníci: Schaub, Grahovac, Dibon, Huspek, Nutz, Strebinger, Alar

Ajax Amsterdam: Cillessen – Veltman, Riedewald – Tete, Bazoer, Gudelj, Dijks – Klaasen – El Ghazi (74. Fischer), Milik (84. Sanogo), Sinkgraven.
    Náhradníci: van Rhijn, Heitinga, Fischer, Sanogo, Schöne, Viergever, Boer

Rozhodčí: Collum – Connor (oba Skotsko), McGraith (Irsko)
    Úterý 04.08.2015
    Ajax - Rapid 2:3

Branky: 52. Milik (Dijks), 75. Gudelj (Milik) – 12. Berič (Stangl), 39. Schaub (S.Hofmann), 77. Schaub

Karty:   82. Tete (AJA) – 54. Auer (RVI), 71. Novota (RVI)