Lechia Gdańsk
1:2 (0:1)
Juventus FC
Středa 29.07.2015, 17:00 • PGE Arena, Gdańsk • Přípravný zápas

Je dobojováno! Ačkoliv se statečně bojující Lechii podařilo v 82. minutě zásluhou Adama Buksy vyrovnat na 1:1, poslední slovo měla Stará dáma: těsně před závěrečným hvizdem zlínský odchovanec Roman Macek našel ve vápně chorvatského ostrostřelce Maria Mandžukiće, jenž se nemýlil a stanovil konečné skóre 1:2. Z mé strany je to vše, příště na počtenou! (18:50:28)

90
    90. Mario MANDŽUKIĆ - 1:2

90
    Juventus právě vstřelil branku!
    Stará dáma udeřila v samém závěru! Český legionář Roman Macek našel ve vápně MARIA MANDŽUKIĆE, který se zbavil dvou bránících hráčů a vypálil nechytatelně pod břevno!
    88. Vranjes (LGD)

88
    Vranješ odkopl míč jen k Parodimu, jenže stoper Juventusu s míčem na kopačce nevymyslel vůbec nic.

87
    Utkání se pomalu, leč jistě blíží ke konci. Stará dáme kombinuje na vlastní polovině, dál borce v růžovém domácí nepouštějí.

86
    Stojan Vranješ se ukopl a z nadějné pozice poslal míč kamsi na tribunu.

85
    Neto trestuhodně rozehrál míč k soupeři, domácí tuto minelu ale nedokázali potrestat.

84
    Na hřiště se podívá český záložník Roman Macek, který nahrazuje Padoina.
    82. Adam BUKSA - 1:1

82
    Gdańsk právě vstřelil branku!
    Zničehonic tu máme vyrovnávací gól! Sérii nepřesností na obou stranách prolomil Vranješ, jenž posunul míč na Nazaria a ten patičkou uvolnil ADAMA BUKSU, který střelou ke vzdálenější tyči překonal Neta!

80
    Patrice Evra se vložil do centru z pravé strany a poté napálil Milu. Míč je v zámezí, Juventus bude vhazovat.

79
    Do konce zbývá už jen něco přes deset minut a utkání se prakticky už jen dohrává.

78
    Nepřesností v posledních deseti patnácti minutách povážlivě přibylo na obou stranách, momentálně nesledujeme kdovíjak atraktivní zápas.

77
    Lechia znovu střídá, Adam Buksa jde na plac místo Grzegorze Kuświka.

77
    Hosté mají problémy s rozehrávkou, vyběhnuvší Neto nepřesně přihrál, ale Mila toho nedoázal využít.