Kajrat – Aberdeen 2:1 (kon.) | Elfsborg – Odd 2:1 (kon.) | Liberec – Kirjat Šmona 2:1 (kon.)
Apollon Limassol – Qäbälä 1:1 (kon.) | Sturm Graz – Kazaň 2:3 (kon.) | PAOK – Trnava 1:0 (kon.)
AIK Stockholm – Atromitos 1:3 (kon.) | Rheindorf Altach – Guimarães 2:1 (kon.) | FK Krasnodar – Slovan Bratislava 2:0 (kon.)
Curych – Dinamo Minsk 0:1 (kon.) | Thun – Vaduz 0:0 (kon.) | Žilina – Vorskla Poltava 2:0 (kon.)
Alkmaar – Başakşehir 2:0 (kon.) | Târgu Mureş – Saint-Étienne 0:3 (kon.) | Debrecín – Rosenborg 2:3 (kon.)
Kukësi – Legia 0:3 (kont.) | FK Rabotnički – Trabzonspor 1:0 (kon.) | Brøndby – Omonia Nikósie 0:0 (kon.)
Standard – Željezničar Sarajevo 2:1 (kon.) | Charleroi – Zorja Luhansk 0:2 (kon.) | Bordeaux – Larnaka 3:0 (kon.)
West Ham – Astra Giurgiu 2:2 (kon.) | Ath. Bilbao – Keşla FK 2:0 (kon.) | Hajduk Split – Strømsgodset 2:0 (kon.)
Belenenses – Göteborg 2:1 (kon.) | Sampdoria – Vojvodina 0:4 (kon.) | Wolfsberger – Dortmund 0:1 (kon.)
Southampton – Arnhem 3:0 (kon.)
AIK Stockholm
1:3 (0:2)
Atromitos Atény
Čtvrtek 30.07.2015, 19:00 • Friends Arena (Solna) [Kapacita: 54 329] • Evropská liga (předkola) • 3. předkolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (21:00:05)

Dnešní utkání je za námi. Hosté dnes zcela zaslouženě vítězí 1:3 a téměř si zaručují postup do další fáze Evropské ligy. Na první branku jsme nemuseli čekat příliš dlouho, už ve 3. minutě se totiž trefil Napoleoni, poté v 15. minutě zvyšoval už na 0:2 Marcelinho. Ve druhém poločase byli lepším týmem domácí, těm se však podařilo snížit až v 70. minutě, když se z penalty prosadil Goitom. Hosté ještě v 80. minutě přidali také z pokutového kopu třetí branku a podařilo se jim tak dnes zvítězit 1:3. Domácí to tam budou mít hodně těžké na půdě Atromitosu.

Držení míče: 60% – 40%
    Střely celkem: 13 – 10
    Střely na branku: 5 – 7

90+6

90+5
    Goitom se nyní dopustil útočného faulu a hrát tak můžou hosté.

90+4
    Gorbunov nyní příliš nepospíchá s posláním míče znovu do hry.

90+3
    Hosté střídají. Hřiště opouští Napoleoni a místo něj nastupuje Ballas.

90+2
    Ofori se dopustil faulu zhruba na polovině hřiště a hrát tak můžou hosté.

90+1
    Pavey nyní fauloval jednoho z protihráčů na vlastní polovině a rozhodčí mu uděluje za tento faul žlutou kartu.

90
    Ishizaki se nyní dostal skvěle po pravé straně hřiště až do vápna, poté však poslal na svého spoluhráče špatnou přihrávku a míč tak získávají hosté.

88
    Napoleoni nyní sice vstřelil branku střelou z hranice vápna, v momentě přihrávky byl však v ofsajdu, a tak tento gól nemohl být uznán.

87
    Umbides nyní hledal z levé strany hřiště přízemním centrem ve vápně své spoluhráče, nikdo z nich tam však nebyl a míč tak získávají domácí.

85
    Hosté střídají. Hřiště opouští Marcelinho a místo něj nastupuje Brito.

84
    Hosté nyní drží míč na svých kopačkách a příliš nikam s nim nepospíchají.

83
    Napoleoni nyní dostal přihrávku do ofsajdu.

82
    Domácí jsou nyní u míče a kombinují s ním na polovině soupeře.
    80. Javier UMBIDES - 1:3

80
    Atromitos právě vstřelilo branku!
    Hosté vedou opět o dvě branky! JAVIER UMBIDES poslal míč do protipohybu Carlgrena a zvyšuje již na 1:3.
    79. Sonko-Sundberg (AIK Stockholm) stáhl v pokutovém území svého protihráče k zemi a po druhé žluté, následně červené, kartě musel hřiště předčasně opustit.

79
    Hosté budou kopat pokutový kop! Sonko-Sundberg ve vápně fauloval Marcelinha a rozhodčí mu za tento faul uděluje rovnou červenou kartu.