Kajrat – Aberdeen 2:1 (kon.) | Elfsborg – Odd 2:1 (kon.) | Liberec – Kirjat Šmona 2:1 (kon.)
Apollon Limassol – Qäbälä 1:1 (kon.) | Sturm Graz – Kazaň 2:3 (kon.) | PAOK – Trnava 1:0 (kon.)
AIK Stockholm – Atromitos 1:3 (kon.) | Rheindorf Altach – Guimarães 2:1 (kon.) | FK Krasnodar – Slovan Bratislava 2:0 (kon.)
Curych – Dinamo Minsk 0:1 (kon.) | Thun – Vaduz 0:0 (kon.) | Žilina – Vorskla Poltava 2:0 (kon.)
Alkmaar – Başakşehir 2:0 (kon.) | Târgu Mureş – Saint-Étienne 0:3 (kon.) | Debrecín – Rosenborg 2:3 (kon.)
Kukësi – Legia 0:3 (kont.) | FK Rabotnički – Trabzonspor 1:0 (kon.) | Brøndby – Omonia Nikósie 0:0 (kon.)
Standard – Željezničar Sarajevo 2:1 (kon.) | Charleroi – Zorja Luhansk 0:2 (kon.) | Bordeaux – Larnaka 3:0 (kon.)
West Ham – Astra Giurgiu 2:2 (kon.) | Ath. Bilbao – Keşla FK 2:0 (kon.) | Hajduk Split – Strømsgodset 2:0 (kon.)
Belenenses – Göteborg 2:1 (kon.) | Sampdoria – Vojvodina 0:4 (kon.) | Wolfsberger – Dortmund 0:1 (kon.)
Southampton – Arnhem 3:0 (kon.)
AZ Alkmaar
2:0 (1:0)
Istanbul Başakşehir FK
Čtvrtek 30.07.2015, 19:30 • AZ Stadion • Evropská liga (předkola) • 3. předkolo

Je za námi konec pohledného zápasu, ve kterém vítězí nizozemský AZ ALKMAAR. Domácí po vyloučení proměnili penaltu a svým tlakem přidali ve druhém poločase druhý gól. Do odvetného zápasu získali hráči AZ skvělou pozici a teď je pouze na nich, aby tuto šanci využili.

Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (21:26:33)

90+3
    Ještě před koncem zápasu za svůj faul vidí žlutou kartu Ucar

90+2
    Zápas se už dohrává a oba dnešní aktéři vyčkávají na závěrečný hvizd rozhodčího Clancyho.

90
    Rochet si došel pro centrovaný míč, který se snášel jeho územím.

89
    Rozhodčí nastavuje nad rámec řádné hrací doby tři minuty!

88
    Ofsajd zastavil domácí útok. Do konce zápasu nám zbývá pouhá minuta plus nějaké to nastavení.

87
    Borci v červených dresech pár minut před koncem jdou za vstřelením třetí branky, která by jim přinesla značný klid v odvetném utkání.

86
    Poslední střídání na domácí straně. Ze hřiště odchází za velkého potlesku dos Santos Souza a je nahrazen Muhrenem.

85
    Tanković poslal na Ceylana menší pozdrav zhruba ze čtyřiceti metrů.

84
    Hezkou akci Başakşehiru nakonec ukončuje pomezní rozhodčí, který signalizuje ofsajd.

83
    Do zakončení hlavou se dostal Johansson, který ale posílá míč nad branku Ceylana.

82
    Nakonec míč končí za brankovou čárou a bude z toho roh pro domácí tým.

81
    Domácí získali autové vhazování v blízkosti pokutového území Istanbulu.

80
    Na hřišti se nic zajímavého neděje, domácí tým v poklidu kombinuje na vlastní polovině a hráči Istanbulu už koukají po hodinkách.

79
    Hráči AZ Alkmaar jdou za důležitým vítězstvím!
    Nyní kombinují na polovině soupeře a nevypadá to, že by se chtěli z tohoto území stěhovat.