Liberec – Novokuzněck 4:1 (kon.) | Třinec – Minsk 2:4 (kon.) | Plzeň – Motor ČB 2:1 (kon.)
Třebíč – Kometa Brno 2:6 (kon.) | Pardubice – Mladá Boleslav 4:3 (1:0 po s.n.) | Havířov – Vítkovice 3:6 (kon.)
Kadaň – Ústí n/L 4:2 (kon.) | Jihlava – Francie U23 4:2 (kon.)
Sportovní klub Kadaň
4:2 (1:0, 0:1, 3:1)
HC Slovan Ústí nad Labem
Čtvrtek 30.07.2015, 18:00 • Stadion města Kadaň • Přípravné zápasy

Domácí třemi brankami v poslední třetině rozhodli zápas a poráží Slovan 4:2. Hlavní zásluhu na vítězství nese Tomáš Rohan, který dvě branky dal a na jednu přihrál. To je ode mne pro dnešek vše a brzy napočtenou. (20:06:55)

58:43
    Hammerbauer zkoušel střílet z rohu kluziště, Lavinger si prostor mezi lapačkou a tyčí pohlídal.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:53
    Kadaň právě vstřelila branku!
    TOMÁŠ ROHAN ujel s Vaňkem do přečíslení dva na nikoho. První jmenovaný místo přihrávky volil střelu, na kterou hostující brankář neměl šanci zareagovat. Asistence: Lukáš Vrána

56:13
    Hostující hráči se dožadují branky. Hlavní rozhodčí však rozpažil, protože branka padla až po odpískání. Vhazovat se bude po pravici Strmeně.

55:53
    Vaněk se dostal k odraženému puku a zkoušel využít chaosu při střídání, ale hostující obránci se včas vrátili.

55:13

55:06
    Kůrka napřáhl na modré čáře, jeho prudká střela skončila nad brankou.

54:09
    Müller vyhodil puk přes všechny čáry.

53:13
    Hráčská lavice SK Kadaň dostává dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odsedí kapitán Vaněk.

53:04
    Kopta se snažil projet podél mantinelu, ale domácí obrana ho zastavila.

52:10
    Ústecký ofsajd.

50:43
    A Kadaň se znovu ujímá vedení. K odraženému puku se dostal DOMINIK VANĚK a protlačil puk do branky. Asistence: Tomáš Rohan

50:09
    Baránek ujel sám na branku, ale mířil příliš vysoko.

49:28
    Hosté mají více ze hry a kombinují v útočném pásmu.

48:23
    Ústecký icing.

47:28
    JAN HAMMERBAUER projel skrz obranu hostí a protlačil puk úzkým prostorem mezi tyčkou a ramenem Lavingera. Asistence: Martin Trochta, Jaroslav Kůs.

Filip De Bolle

Branky a nahrávky: 17. Rohan (Vrána), 48. Hammerbauer (Trochta, Kůs), 51. Vaněk (Rohan), 57. Rohan (Vrána) – 35. Burdov (Sýkora, Novák), 42. Brož (Sýkora)

Sportovní klub Kadaň: Strmeň (Dvořák) – Mrázek, Charousek, Trefný, Černý, Rohan M, Dvořák, Mazanec, Muller, Novák L, Novák J, Kůs, Trochta, Hammerbauer, Rohan T, Vrána, Vaněk, Hlava, Hejcman, Šťovíček
    HC Slovan Ústí nad Labem: Ašenbrener (30. Lavinger) – Pohl, Holomek, Brož, Burdov, Kůrka, Smetana, Macek, Hucek, Baránek, Kopta, Kovářů, Vykouk, Sýkora, Novák, Navarra, Řídel, Kuchynka, Vrána, Brzák, Podsedníček