Gent – Genk 1:0 (kon.)
KAA Gent
1:0 (1:0)
KRC Genk
Pátek 31.07.2015, 20:30 • GHELAMCO-arena (Gent) • Belgická Jupiler Pro League • 2. kolo

Domácí fotbalisté KAA Gent v prvním domácím zápase letošní sezony doslova vydřeli tři body za výhru 1:0. Jedinou branku zápasu dal navíc ve 43. minutě Sven Kums z pokutového kopu. Po změně stran byli hosté hodně aktivní, jenže do šancí se prakticky nedostávali, a proto nemohli ani skórovat. (22:27:15)

90+3

90+3
    Ještě je tu roh pro domácí. Ti již nikam nespěchají.

90+3
    Stadionem zní skandovaný potlesk. Zápas se dohrává na polovině hostujícího Genku.

90+2
    Teď mohou hosté ještě v závěru děkovat brankáři Kötelesovi, který zneškodnil tvrdou ránu v podání Miličeviće!

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty.

90
    Zápas spěje do svého konce. Ožili i fanoušci, kteří se snaží domácím hráčům pomoci.

88
    Zápas rychle spěje ke svému konci. Domácí fotbalisté dělají vše pro to, aby utkání dohráli v klidu na polovině soupeře.

86
    Přímý kop rozehrál de Camargo, jeho povedená rána přes zeď se otřela o spojnici břevna a tyče.

85
    Hosté se stále více a více snaží. Teď mají možnost v podobě přímého kopu. Je to zajímavá pozice přímo na střelu.

83
    Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Dejaegere, přichází Hatem Elhamid.

82
    Domácí trenér se snaží neustále své svěřence burcovat ke zvýšení aktivity. Moc se mu to ale zatím nedaří.

81
    Střídání v týmu KRC Genk: ze hřiště odchází Sekou Cissé, přichází Siebe Schrijvers.

80
    Deset minut. Tolik zbývá do konce normální hrací doby. Tempo hry nyní není nijak závratné a na šanci čekáme již několik dlouhých minut.

78
    Domácí začínají již po očku sledovat světelnou tabuli. Konec zápasu se začíná blížit a zdá se, že hosté už ztrácejí elán.

76
    Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Rafinha, přichází Erik Johansson.

74
    Rozhodně se nedá říci, že by domácí hráči měli zápas pod kontrolou. Stále vedou jen o jeden gól, což je velmi ošidné.