Kubaň Krasnodar – Ufa 1:1 (kon.)
FK Kubaň Krasnodar
1:1 (1:0)
FC Ufa
Pátek 31.07.2015, 19:00 • Stadion Kubaň, Krasnodar. Kapacita: 32,000 diváků. • Ruská Premier Liga • 3. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (20:59:42)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 11:6.
    Rohy: 6:0. Fauly: 11:14.

Utkání skončilo a došlo k dělbě bodů. Hostům se podařil úvod druhého poločasu a hned v 51. minutě se Ufě podařilo srovnat, když se zblízka prosadil Sly. Poté pokračoval boj o každý míč, o každou případnou střelu, další branka už ale nepadla. Oba týmy tak i nadále čekají na svou první výhru.

90+4

90+4
    Melgarejo se hezky protáhl až k centru, hosté už ale vše vrhli do obrany a dobře rozestavěný blok zvládl míč odvrátit.

90+2
    Konovalov teď jen zklamaně pohlédl k nebesům, nepochopil totiž úmysl přihrávky na jeho osobu a míč pouze prolétl do zámezí.

90
    Budou se nastavovat čtyři minuty.

88
    Domácí rozehráli další rohový kop, jenže bez úspěchu. Už to vypadá na dělbu bodů.

87
    O pár okamžiků později vystřídali i hosté, dohrál Dmitrij Stockij, poslední minutky si zahraje Semjon Fomin.

87
    Jako první provedli změnu domácí, Vladislava Ignatěva nahradil Arsen Chubulov.

86
    Oba trenéři nachystali střídání, zatím ale čerstvé síly čekají u postranní čáry na přerušení hry.

84
    Nyní se už zapotil o něco více, musel totiž krotit prudkou ránu Tkačjova. Ihned po zákroku vyčinil svým obráncům, že střelu dopustili.

83
    Ignatěv padl v pokutovém území, ale o faul se nejednalo. Akce pokračovala slabou střelou. Jurčenko neměl problém zasáhnout.

82
    Domácí Ignatěv byl několikrát atakován Aleksandrem Suchovem a ten si zcela po zásluze prohlédl žlutou kartu.