Šumperk – Třebíč 4:3 (2:0 po s.n.) | Poprad – Lipt. Mikuláš 2:3 (kon.) | Košice – Zvolen 3:2 (2:1 po s.n.)
Martin – Trenčín 5:4 (2:1 po s.n.) | Nitra – Cracovia 8:1 (kon.) | Chomutov – Plzeň 2:3 (0:2 po s.n.)
Mladá Boleslav – Pardubice 3:6 (kon.) | Kadaň – Litoměřice 3:1 (kon.) | Jihlava – Slavia 4:3 (2:1 po s.n.)
Třinec – Olomouc 0:2 (kon.) | Kladno – Ústí n/L 3:2 (kon.) | HC Slovan – Kometa Brno 5:4 (2:0 po s.n.)
HK Poprad
2:3 (1:1, 1:1, 0:1)
HK 32 Liptovský Mikuláš
sk Úterý 04.08.2015, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Přípravné zápasy

V tretej tretine sme boli svedkami jediného gólu, a to z hokejky hosťujúceho Cibuľu, ktorý spečatil konečný výsledok na 2:3.

Ďakujeme vám za pozornosť a prajeme príjemný zvyšok dňa. (19:11:44)

59:58
    Hlavný rozhodca prerušil hru, následne sa bude v útočnom pásme vhadzovať po pravici brankára Dovinu.

59:45
    Sedlačko ešte vykorčuľoval z brány, domáci v útočnom pásme.

59:29
    Hlavný rozhodca opäť vylučuje domáceho hráča. Na dve minúty za nedovolené bránenie odchádza Lukáš Paukovček a je po power-play HK Poprad. Následne si oddychový čas vypýtal hosťujúci tréner.

59:15
    Kamzíci už v útočnom pásme po rozohrávke.

58:48
    Brankár Sedlačko odchádza na striedačku, domáci to budú skúšať v šestici!

58:48
    Prekonať mikulášskeho brankára sa pokúsil aj Ján Ťavoda, ale príklepom mieril iba do Dovinu, následne si tréner domácich Pavel Paukovček vypýtal oddychový čas.

58:30
    Štrauch nabil na modrú čiaru Kasíkovi, následne popradský obranca pálil, ale puk sa ocitol mimo brány.

58:14
    Štrauch naznačil strelu, potom si puk posunul ako pravák na forhend a snažil sa zakončiť, no neprekonal Dovinu!

58:14
    Za úmyselné posunutie brány pri samostatnom zakončení Paukovčeka nariadil hlavný rozhodca trestné strieľanie pre Andreasa Štraucha!

58:05
    Ďalšie vylúčenie. Domáci budú hrať do konca stretnutia v početnej prevahe, na dve minúty za vrazenie na mantinel odchádza na trestnú lavicu Andrej Laco.

57:57
    Andrej Laco prekvapil Sedlačka strelou z ľavého kruhu, domáci brankár nevedel, kde puk vyrazil, ale nakoniec sa to gólom neskončilo.

57:16
    Sedlačko sa snažil ísť zachytiť puk za bránou, nahodením ho však prekvapil Kadlubiak a tak puk šiel až do opačného rohu klziska.

56:47
    Je to naozaj zaujímavý hokej. S blížiacim sa koncom stretnutia začínajú najmä kamzíci hrať oveľa viac fyzicky.

55:43
    Jabrocký vystrelil z hornej časti pravého kruhu, no jeho zakončenie putovalo iba na Dovinov betón.

55:11
    Už aj hráčom poriadne tečú nervy a prichádza dalšie vylúčenie. Po krátkej šarvátke počas hry medzi Branislavom Rapáčom a Petrom Bartíkom odchádza na trestnú lavicu Bartík na dve minúty za držanie a hráč Popradu Rapáč takisto na dve minúty za držanie.

54:42
    Tak dnes sa nám hlavný rozhodca s výlučeniami poriadne rozbehol. Na trestnú lavicu poslal aj domáceho Lukáša Paukovčeka za podrazenie.