Barys – Ufa 5:3 (kon.) | Omsk – Magnitogorsk 3:4 (0:1 po s.n.) | Jokerit – N.Novgorod 5:1 (kon.)
Jaroslavl – Toljatti 2:0 (kon.) | CSKA Moskva – Spartak Moskva 5:2 (kon.) | Riga – Čerepovec 2:3 (po pr.)
Petrohrad – Minsk 2:1 (kon.) | Soči – Kazaň 0:1 (kon.)
Dinamo Riga
2:3 (1:1, 0:0, 1:1 - 0:1)
Severstal Čerepovec
Čtvrtek 27.08.2015, 18:30 • Arena Riga • KHL

Tímto se s Vámi loučím a přeji krásný zbytek večera. (21:00:55)

Je dobojováno vítězem dnešního duelu se stává Čerepovec, který dokázal vstřelit branku před koncem prodloužení. Domácí musí být velmi zklamaní, jelikož dokázali srovnat v poslední minutě, ale nakonec si z dnešního zápasu berou pouze jeden bod. Čerepovec může děkovat svému hrdinovi Monsovi, který dokázal rozhodnout zápas a vybojoval tak svému celku dva body.

64:40. Jevgeny MONS - 2:3

64:40
    Čerepovec právě vstřelil branku!
    Hosté dokázali vstřelit v prodloužení rohodující gól, o který se postaral JEVGENY MONS. Hrdinou pro hostující celek se stává JEVGENY MONS, který dokázal tečovat střelu českého obránce Blaťáka, mezi nohy Erikssona.

63:30

63:12
    Hosté střílí z každé šance, která se jim nabídne, ale Eriksson předvádí vynikající výkon.

62:35
    Oddechový čas pro hosty.

62:24
    Čerepovec se snaží využít početní převahu, když se Mons snažil prostřelit Erikssona.

61:30
    Na trestnou lavici odjíždí domácí hráč Kundrátek, který neunesl čistý bodyček od Skorochodova.

60:01

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00
    59:40. Tim SESTITO - 2:2

59:40
    Riga právě vstřelila branku!
    Neuvěřitelné. Domácí dokázali v poslední minutě srovnat. Darzinš zkusil prostřelit Štěpánka, ale jeho pokus tečoval TIM SESTITO a stává se tak hrdinou okamžiku.

59:25
    Hosté zatím úspěšně odolávají domácímu celku.

58:35
    Oddechový čas pro domácí.

58:35
    Kagarlickij dává domácím šanci na srovnání, když vyhodil puk na tribunu a dostává tak dvouminutový trest za zdržování hry.

David Šlapáček

Branky a nahrávky: 17. Schutz (Indrasis), 60. Sestito (Darzinš) – 18. Mons (Černov), 50. Bučněvič (Šefer), 65. Mons (Blaťák)

Dinamo Riga: Eriksson (Sedláček) – Seigo, Redliš K., Kundrátek, Galvins, Cibulskis, Sotnieks, Jerofejes – Leino, Sestito, Darzinš – Redliš M., Schutz, Indrasis – Jelisejevs, Meija, Saulietis – Skvorcov, Berzinš, Locans
    Severstal Čerepovec: Štěpánek (Magarilov) – Blaťák, Němec, Šefer, M. Karlsson, Stasenko, Koněv, Kudako, Lukin – Mons, Kagarlickij, Černov – Skorochodov, Trubačjov, Bučněvič – Kazakovcev, Monachov, Kovyršin – Berdnikov, Nikoncev, Dědunov