Klášterec nO – Děčín 10:5 (kon.) | Poprad – Martin 2:3 (kon.) | Trnava – Topoľčany 6:8 (kon.)
Trenčín – Kometa Brno 2:3 (0:1 po s.n.) | Straubing – Mountfield HK 3:2 (1:0 po s.n.)
po s.n. (0:1)
HK DUKLA Trenčín
2:3 (1:0, 1:1, 0:1)
HC Kometa Brno
Pátek 28.08.2015, 18:00 • Zimný štadión Pavla Demitru • Přípravné zápasy

Je dobojováno, Kometa předvedla dokonalý obrat. Nejprve hosté dvě minuty před koncem vyrovnali zásluhou Viléma Buriana, v samostatných nájezdech pak o triumfu Jihomoravanů rozhodl jediný úspěšný exekutor František Ptáček. Z mé strany je to vše, příště na počtenou! (20:18:12)

60:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Kometa Brno.
    Rozhodující nájezd proměnil FRANTIŠEK PTÁČEK.

3. série
    0:1
    Radek Dlouhý Faltera nepřekonal, Kometa tak vítězí po nájezdech!

3. série
    0:1
    Ostřížek nedal, nyní vše záleží na následujícím samostatném nájezdu.

2. série
    0:1
    Hudec naopak ani netrefil branku.

2. série
    0:1
    František Ptáček zakončil přesně pod břevno, Kometa se v nájezdech ujímá vedení!

59:55
    Hanzlík sice nedovoleně zastavil pronikajícího Dlouhého, ale rozhodčí se rozhodl v závěru nevylučovat.

59:17
    Hlinkův propagační pokus z ostrého úhlu neznamenal pro Faltera žádné nebezpečí, to už se hraje poslední minuta třetí třetiny.

58:47
    Hanzlík se individuálně uvolnil a nabruslil si do skvělé palebné pozice, ale Chábera jeho ránu dokázal zastavit!

58:05
    Vstřelená branka hosty nabudila, svěřenci trenéra Hadamczika chtějí rozhodnout o svém vítězství ještě v základní hrací době!

57:15
    Kometa právě vstřelila branku!
    Je vyrovnáno! Tlak Brna byl stále silnější a hosté se konečně dočkali. Koreis našel zpoza branky v mezikruží volného VILÉMA BURIANA, jenž vypálil z první a nemýlil se! Asistence: Jakub Koreis.

56:49
    Vilém Burian se natlačil až před Cháberu, ale z bezprostřední blízkosti pálil vysoko nad!

56:24
    Proti Ostřížkově střele zasáhl Chábera, brněnská přesilovka se už chýlí ke konci.

55:39
    Hruškova rána se ukázala být kontraproduktivní, puk se totiž svezl po mantinelu a doklouzal až k Falterovi.

Vojtěch Balon

Branky a nahrávky: 7. Švec (Daniška), 34. Pavlikovský (Melichárek, Dlouhý) – 38. Hruška, 58. Burian (Koreis), rozh. náj. Ptáček