Stuttgart – Frankfurt 1:4 (kon.) | Augsburg – Ingolstadt 0:1 (kon.) | Kolín nad Rýnem – Hamburg 2:1 (kon.)
Mohuč – Hannover 3:0 (kon.) | Darmstadt – Hoffenheim 0:0 (kon.) | Bayern – Leverkusen 3:0 (kon.)
1. FSV Mohuč 05
3:0 (2:0)
Hannover 96
Sobota 29.08.2015, 15:30 • Coface Arena, Mainz • Německá Bundesliga • 3. kolo

Máme za sebou dnešní zápas. Ten jasně ovládli domácí a zaslouženě si připisují tři body za výhru 3:0. Hosté se probudili až v druhé půli a bylo to pozdě. Navíc se jim dnes v koncovce vůbec nedařilo a branka byla pro ně nejspíše zakletá. Loučím se a přeji příjemný zbytek dne. (17:20:45)

90+1

90+1
    Co teď zazdil Niederlechner, to snad není možné. Šel sám na branku, nastřelil tyč. Míč se zpět k němu odrazil a netrefil ani prázdnou branku.

90
    Máme zde poslední minuty základní hrací doby, domácí jsou u míče a kombinují. Je jasné, že na domácí půdě získají tři body.

88
    Hosté se snaží vstřelit alespoň čestnou branku. To se jim však stále nedaří. Navíc se snaží o navýšení náskoku i domácí tým.

87
    Střídání v týmu 1. FSV Mainz 05: ze hřiště odchází Jošinori Muto, přichází Florian Niederlechner.

85
    Sorg vyfasoval žlutou kartu.

84
    Zieler nejprve předvedl skvělý zákrok, no poté přišel centr do vápna a bylo z toho nakonec břevno.

82
    Hodně tvrdou hru sledujeme poslední pětiminutovku. Hosté jsou na tom psychicky hodně špatně.

79
    Schmiedebach už chtěl centrovat do vápna, rozhodčí ho však zastavil kvůli údajnému ofsajdu.

76
    Tak hosté mají opravdu smůlu. Sané teď napřáhl ze třiceti metrů a trefil to krásně. Bohužel pro něj a Hannover, zvoní pouze tyč.

75
    Tak oba týmy vystřídaly. Hosté už vyčerpali všechna střídaní, domácí mají ještě jedno. Uvidíme, jestli to přidá na atraktivitě utkání.

74
    Střídání v týmu Hannover 96: ze hřiště odchází Charlison Benschop, přichází Artur Sobiech.

73
    Střídání v týmu 1. FSV Mainz 05: ze hřiště odchází Leon Balogun, přichází Daniel Brosinski.

71
    Hosté se dožadují odpískání pokutového kopu, rozhodčí však jasným gestem naznačil, hrajte dál.

69
    Posledních deset minut mají míč na svých kopačkách převážně hosté. Zatím jim to však není vůbec nic platné.

67
    Máme zde první žlutou kartu dnešního utkání. Tu vyfasoval Prib za podražení.

66
    Sakaj teď nejvýše vyskočil na centr z rohového kopu. Hlavičkoval však nad branku.

64
    Že by hosté konečně chytli ten správný náboj a začalo se jim alespoň trošku dařit? Uvidíme, zatím to vypadá nadějně.