Newcastle – Arsenal 0:1 (kon.) | Chelsea – Crystal Palace 1:2 (kon.) | Bournemouth – Leicester 1:1 (kon.)
Aston Villa – Sunderland 2:2 (kon.) | Manchester City – Watford 2:0 (kon.) | Stoke – West Brom 0:1 (kon.)
Liverpool – West Ham 0:3 (kon.) | Tottenham – Everton 0:0 (kon.)
Manchester City
2:0 (0:0)
Watford FC
Sobota 29.08.2015, 16:00 • Etihad Stadium, Manchester • Anglická Premier League • 4. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše. Já se s vámi tímto loučím a přeji vám příjemný zbytek dne. (17:54:12)

Dnešní utkání sledovalo 53 218 diváků!

Z volného přímého kopu nic nevzešlo nakonec a je tak rozhodnuto, Manchester City porazil Watford 2:0 a přepsal tak klubové dějiny! Manchester City slaví skvělý vstup do sezóny, když po čtyřech zápasech má všech 12 bodů a navíc skóre 10:0. Ke všemu se dnes na Etihad Stadium přepisují dějiny, jelikož Manchester City zvítězil v desátém utkání za sebou, což se v historii klubu ještě nikdy nepovedlo! Do druhého poločasu přišel diametrálně odlišný domácí celek, hned ve 47. minutě poslala domácí do vedení čerstvá letní posila z Liverpoolu Raheem Sterling. Za dalších 9 minut přidal druhý gól Fernandinho a gólový účet se od té doby již neměnil, Joe Hart tak opět udržel čisté konto. Manchester City 2 Watford 0.

90+2

90+2
    A Iheanacho si ihned připisuje první faul, když fauloval Behramiho. Sudí sice kartu neudělil, ovšem Watford bude kopat volný přímý kop.

90+1
    Nastavovat se budou dvě minuty nad rámec řádné hrací doby.

90
    Utkání se již spíše dohrává. U míče jsou domácí hráči Manchesteru City a nikam nepospíchají.

89
    Kelechi Iheanacho si právě odbyl svůj debut v Premier League, když vystřídal Raheema Sterlinga a sklidil velký potlesk z tribun.

89
    Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Raheem Sterling, přichází Kelechi Iheanacho.

88
    Po rohovém kopu se dostal ke střele z dálky Samir Nasri. Jeho tvrdý projektil vyrazil se štěstím Gomes.

87
    Samir Nasri místo střelby přenechal míč Tourému. Jeho projektil poslal na rohový kop Sebastian Prödl.

86
    Fabian Delph si nádherně podržel míč a následným posunutím jej na Agüera přesunul hru na druhou půlku hřiště.

85
    Sagna s rozehráním autového vhazování nikterak nepospíchal a míč poslal dalekým hodem až na Mangalu.

84
    Zadáci Watfordu momentálně drží míč a nechtějí jej věnovat hráčům Manchesteru. Poslední minuty tak nejspíše budou hodně defenzivní.

83
    Citizens kombinují ve středu hřiště a snaží si už jen pohlídat výsledek. Z tribun se ozývá mohutný aplaus.

82
    Kolarov doslova vyškolil Nyoma, když mu nasadil naprosto parádní jesličky. Bohužel pro domácí však nedokázal Kolarov poté nalézt spoluhráče a míč padl do držení hráčů Watfordu.