Newcastle – Arsenal 0:1 (kon.) | Chelsea – Crystal Palace 1:2 (kon.) | Bournemouth – Leicester 1:1 (kon.)
Aston Villa – Sunderland 2:2 (kon.) | Manchester City – Watford 2:0 (kon.) | Stoke – West Brom 0:1 (kon.)
Liverpool – West Ham 0:3 (kon.) | Tottenham – Everton 0:0 (kon.)
Stoke City
0:1 (0:1)
West Bromwich Albion
Sobota 29.08.2015, 16:00 • The Britannia Stadium, Stoke on Trent • Anglická Premier League • 4. kolo
    Salomón Róndon vystřelil v závěru prvního poločasu West Bromwichi Albion proti oslabenému Stoke City první vítězství v letošním ročníku Barclays Premier League.

Stoke City dnes mohl sahat po třech bodech, to by ale během úvodních 31 minut směnili být v rychlém sledu vyloučeni Ibrahim Afellay a Charlie Adam. Potters dohrávali zbytek zápasu o devíti a v poslední minutě tříminutového nastavení navíc inkasovali těsně před přestávkou gól z hlavy Salomóna Rondóna, který rozhodl o osudu dnešního utkání. Konečný výsledek. Stoke City 0 West Bromwich Albion 1. (17:56:48)

90+5

90+4
    Marko Arnautovič se po rozehrání standardní situace dostal ke střele, jeho střela ale zamířila vedle pravého horního rohu a v dnešním zápase se už zřejmě nic nestane!

90+3
    Rickie Lambert dostal za ostrý zákrok žlutou kartu a dal možnost hráčům Stoke City ještě v závěru zápasu rozehrát jednu standardní situaci.

90+3
    Žlutou kartu dostává Rickie Lambert (West Bromwich Albion).

90+2
    Polovina z nastavení je téměř pryč a West Brom drží těsný jednobrankový náskok.

90+1
    Nad rámec zápasu byly nastaveny 4 minuty.

90
    Škoda, že Arnautovič neohlídal své postavení, protože jsme se v závěru zápasu mohli dočkat zajímavé příležitosti.

89
    Jack Butland našel dlouhým nákopem Marca Arnautoviče, ten se ale v momentě přihrávky nacházel v ofsajdu.

88
    West Brom se prezentoval nepřesnou finální přihrávkou, po níž může rozehrávat brankář Jack Butland.

87
    Stoke City už docházejí síly a o osudu utkání s největší pravděpodobností rozhodne jediný gól.

86
    Střídající Cristian Gamboa bezesporu uživil hru West Bromu, jeho střela pravačkou zpoza šestnáctky ale před pár okamžiky mezi tři tyče nezamířila.
    Salomón Róndon se s největší pravděpodobností stane hrdinou poté, co skóroval v nastavení prvního poločasu a vstřelil jediný gól dnešního zápasu Barclays Premier League.

85
    McAuley vlétl do souboje opravdu příliš ostře a žlutá karta je zasloužená.

84
    Gareth McAuley chtěl na útočné polovině vybojovat míč, jenže po útočném faulu na Joleona Lescotta uviděl žlutou kartu.

84
    Žlutou kartu dostává Gareth McAuley (West Bromwich Albion).

84
    STŘELY NA BRÁNU: Stoke City 4 West Brom 5

Tomáš Reiner

Branky: 45+3. Rondón (Lambert)

Karty:   66. Pieters (STK) – 25. C. Gardner (WBA), 69. Gamboa (WBA), 84. McAuley (WBA), 90+3. Lambert (WBA)   25. Afellay (STK), 32. Adam (STK)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 5:6.
    Stoke City: Butland – Johnson (63. Wilson), Cameron, Muniesa, Pieters – Adam, Whelan (C) – Shaqiri (68. Arnautović), van Ginkel, Afellay – Diouf (81. Ireland).
    Náhradníci: Given – Arnautović, Joselu, Ireland, Wilson, Crouch, Krkić.

West Bromwich Albion: Myhill – Dawson, McAuley, Lescott, J. Olsson – C. Gardner (46. McManaman), D. Fletcher (C), Yacob (35. Lambert), J. Morrison, McClean (64. Gamboa) – Rondón.
    Náhradníci: Rose – Brown, Anichebe, Gamboa, Lambert, McManaman, Gnabry.

Rozhodčí: Michael Oliver. Asistenti: G. Beswick, S. Burt. Čtvrtý rozhodčí: S. Duncan

Diváci: 26747