Luleå – Fribourg 4:2 (kon.) | Eisbären – Gap 6:1 (kon.) | HV71 – SønderjyskE 7:1 (kon.)
Blues – Grenoble 4:2 (kon.) | Düsseldorf – TPS 4:5 (kon.) | Nitra – Liberec 0:9 (kon.)
Vienna Capitals – Krefeld 2:3 (2:3 po s.n.) | Zug – Djurgården 2:3 (kon.) | Ženeva – Storhamar 0:3 (kon.)
Braehead – Växjö 1:3 (kon.)
Espoo Blues
4:2 (0:1, 2:0, 2:1)
Grenoble Brûleurs de Loups
Sobota 29.08.2015, 17:30 • Barona Areena • Hokejová Liga mistrů • Skupina 6

Je hotovo, Espoo vítězí! Domácí ve třetí třetině díky gólům Lahtinena a Talaji zvýšili svůj náskok už na 4:1, Brûleurs de Loups ještě snížili zásluhou Hartyho, nicméně na vyrovnání už se nezmohli. Z mé strany je to pro tentokrát vše, příště na počtenou! (19:56:55)

59:27
    Oddechový čas pro hosty.

59:05
    Už se rozběhla poslední minuta třetí třetiny, domácí nepouštějí svého francouzského soka na dostřel Engstrandovy svatyně.

58:14
    Minutu a třičtvrtě před koncem se bude vhazovat ve středovém kruhu.

57:34
    Hráči Grenoblu se pokouší usadit v útočné třetině, ale zatím se jim to příliš nedaří.

56:28

56:22
    Hosté se sami vyhnali z útočné třetiny, to už hraje Espoo ve čtyřech.

55:47
    Bouchard dostal nabito v bezprostřední blízkosti Engstranda, ale střela mu příliš nesedla!

55:35
    Brûleurs de Loups si vyměňují pasy v útočném pásmu, ale chybí tomu střelba.

54:28
    Ville Korhonen (BLU) podrazil soupeře a Grenoble si zahraje v pěti proti třem!

54:11
    Makkonen (BLU) si jde odpykat dvouminutový trest za držení protihráče.

53:35
    Korhonen, který byl těsně před Muštukovsem podražen, však nájezd neproměnil. Muštukovs vykryl střelecký úhel a poté si Korhonenovu střelu forhendem už vychutnal.

Domácí pojedou trestné střílení!

53:15
    Korhonen zahrozil z rychlého protiútoku, Muštukovs jeho pokus s přehledem lapil.

52:41
    Favarin šel odvážně za pukem proti přesile, neuspěl však a Espoo zakládá protiútok.

51:57
    Grenoble vykřesal plamínek naděje, s pukem v útočném pásmu však hrají domácí Blues.
    Jonathan HARTY - 4:2

50:48
    Grenoble právě vstřelil branku!
    Brûleurs de Loups dnes podruhé využívají početní výhodu! Labrecque našel stříleným pasem neobsazeného JONATHANA HARTYHO, který se z první nemýlil. Asistence: Dave Labrecque, Danick Bouchard.

Vojtěch Balon

Branky a nahrávky: 25. Hirschovits (Poukkula, Vainio), 34. Poukkula (Kuukka, Vainio), 43. Lahtinen (Rantakari, Tiivola), 47. Talaja (Tiivola, Hirschovits) – 15. Tartari (Harty, Bouchard), 51. Harty (Labrecque, Bouchard)

Espoo Blues: Engstrand (Kähkönen) – Rantakari, Kukkonen, Kuukka, Vainio, Seppälä, Westermarck, Kangasniemi, Rooba – Korhonen, Hirschovits "C", Poukkula – Somervuori, Talaja, Makkonen – Sairio, Saali, Liivik – Tiivola, Pitkanen, Lahtinen.
    Grenoble Brûleurs de Loups: Muštukovs (Goy) – Barlock, Bisaillon, Favarin, Faure, Harty, Scolari, Lamboley, Lamirault – Perret, Thinel, Chouinard "C" – Bouchard, Labrecque, Gauthier – Tartari, Kalus, Baylacq – Chapuis.