Caen – Lyon 0:4 (kon.) | Angers – Nice 1:1 (kon.) | Troyes – Montpellier 0:0 (kon.)
Lille – GFC Ajaccio 1:0 (kon.) | Remeš – Lorient 4:1 (kon.) | Rennes – Toulouse 3:1 (kon.)
Lille OSC
1:0 (1:0)
GFC Ajaccio
Sobota 29.08.2015, 20:00 • Stade Pierre-Mauroy, Villeneuve d'Ascq • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 4. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (21:57:25)

Statistiky

Držení míče: 50 % : 50 %
    Střely celkem: 16:14
    Střely na branku: 7:7
    Rohy: 8:4
    Fauly: 14:17

Zápas je u konce a z těsného vítězství 1:0 se těší tým Lille. Druhá půle už nebyla ze strany domácích tak povedená, jako ta první, Ajaccio se dostalo do několika šancí a v 88. minutě málem srovnal Martinez. Jeho hlavička však skončila na brankové konstrukci. Lille tak má po čtyřech kolech pět bodů, Ajaccio se krčí na konci tabulky s jedním bodem.

90+3

90+3
    Guillaume drží míč u rohového praporku a samozřejmě nikam nespěchá.

90+2
    Hraje se daleko od branky domácích, pro Lille už to vypadá nadějně.

90+1
    Mangane hlavou přiklepl míč svému brankáři, Maury okamžitě posílá opředu dlouhý nákop.

90
    Rozhodčí přidá tři minuty.

88
    Poslední střídání Lille, Sofianeho Boufala nahradil Ibrahim Amadou.

88
    Málem bylo srovnáno! Po Đokovićově rohu zakončoval hlavou Martinez a jeho pokus zaduněl na břevně!

87
    Po centru Dii a zákroku Baši je tu roh. Baša míč dostal mimo hrací plochu i za cenu velké bolesti, míč jej totiž zasáhl do choulostivých míst.

86
    Hosté už začínají otevírat obranu, domácí by toho velice rádi využili.

84
    Balmontova střela skončila vysoko nad brankou Ajaccia a i když reklamoval teč a tím pádem roh, bude se rozehrávat od Mauryho brány.

82
    Poslední střídání hostů, dohrál David Ducourtioux, na závěrečné minuty nastoupil Issiar Dia.

81
    Domácí Sofiane Boufal srazil Filippiho a i on už má na kontě žlutou kartu.

80
    Střela Boutaïba skončila mimo, přesto to byla další připomínka hostujícího tlaku.

80
    Deset minut do konce a Lille nemá nic jisté, Ajaccio totiž nebezpečně vystrkuje růžky.

78
    No, tohle bylo nebezpečné a domácí si mohou oddechnout, že z toho nebyl gól. Po hezké přihrávce do volného prostoru střílel ve vápně Sylla, jenže zamířil pouze do rukavic gólmana Enyeamy.

77
    Hráči rozehráli nakrátko, jenže úmysl se neukázal jako dobrý. Na hranici pokutového území Lille o míč přišlo.