Utrecht – Groningen 2:0 (kon.) | Heerenveen – Zwolle 1:1 (kon.) | Excelsior – Graafschap 3:0 (kon.)
Heracles – Twente 2:0 (kon.)
SC Heerenveen
1:1 (1:0)
PEC Zwolle
Sobota 29.08.2015, 19:45 • Abe Lenstra Stadion (Heerenveen) [Kapacita: 27 224] • Nizozemská Eredivisie • 4. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (21:38:29)

Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes byli lepším týmem v prvním poločas a ihned ve 4. minutě se dostali do vedení díky trefě Sama Larssona. Larsson se poté dostal do další tutové šance, tu však proměnit nedokázal. Ve druhém poločase byli naopak lepším týmem hosté a v 60. minutě se jim podařilo vyrovnat díky trefě Veldwijka. Další branka v tomto zápase už nepadla a oba týmy si tak do tabulky připisují po jednom bodu.

Držení míče: 61% – 39%
    Střely celkem: 11 – 15
    Střely na branku: 3 – 2

90+3

90+3
    Domácí nyní chybovali na polovině soupeře a míč tak od jednoho z nich končí v zámezí.

90+2
    Domácí nyní drží míč na svých kopačkách.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 3 minuty.

90
    Právě se nám rozběhla poslední minutka zápasu.

89
    Domácí střídají. Hřiště opouští Cavlan a místo něj nastupuje Otigba.

88
    Becker nyní poslal do vápna centr z pravé strany, míč se však dostal ve vápně pouze na kopačky jednoho z obránců, a ten míč tak posílá do zámezí.

87
    Bijker se nyní dopustil faulu na polovině soupeře a k míči se tak dostávají hosté.

85
    Marinus nyní napřáhl ke střele z velké dálky, míč však poslal daleko vedle levé tyče.

85
    Domácí si nyní nerozuměli mezi sebou na polovině soupeře a míč tak končí až u brankáře Begoise.

83
    Marinus byl nyní faulován zhruba na polovině hřiště a hrát tak můžou hosté.

82
    Slagveer nyní poslal do vápna špatný centr z pravé strany a míč tak končí pouze na kopačkách jednoho z obránců.

81
    Hosté střídají. Hřiště opouští Dekker a místo něj nastupuje Sainsbury.

80
    Dekker musí být nyní ošetřen.
    78. Veermanova střela končí jen těsně vedle levé tyče.

78
    Veerman se nyní dostal ke střele uvnitř vápna soupeře, míč však poslal těsně vedle levé tyče.