Oberwil – Teplice 7:3 (kon.) | Skalica – London 8:3 (kon.) | Bratislava – Kladno 5:4 (kon.)
Nitra – CUC Klagenfurt 20:0 (kon.)
Oberwil Rebells
7:3 (3:0, 3:1, 1:2)
HBC Rondo Teplice
sk Sobota 29.08.2015, 08:00Světový pohár • Play-off

Stretnutie sa končí víťazstvom tímu Oberwil Rebells nad HBC Rondo Teplice v pomere 7:3. (09:27:14)

44:17
    Hostia sa následne nadvakrát snažili ohroziť bránu svojho súpera, proti bol ale domáci brániaci hráč, ktorý sa hádzal do striel.

43:54
    Strelu hostí chytá brankár, hostia po góle ožili.

43:35
    Teplice dávajú gól!
    DANIEL PRÁŠEK následne znižuje náskok svojho súpera na rozdiel štyroch gólov. Asistencia: Zdenek Jurčík, Tomáš Koutny.

42:08
    Hostia sa napriek tomu vybrali na útočný výlet a vylučuje sa aj na druhej strane.

41:04
    Teplice sa po vylúčení svojho hráča budú musieť brániť.

37:20
    Na druhej strane posiela Oberwil strelu na bránu svojho súpera, tú bez problémov chytá brankár.

36:57
    Po útočnej aktivite domácich sa hosťujúci hráč snažil o rýchly únik, všetko však v poslednej chvíli zastavuje vracajúci sa domáci hráč.

35:26
    Prudký strelecký pokus domácich hráčov spoza útočnej tretiny tesne míňa bránu Teplíc.

35:01
    Oberwil mal síce aj po siedmom vsietenom góle hernú prevahu a zatlačil svojho súpera, no potom prišiel protiútok hostí a TOMÁŠ KOUTNY znižuje na 7:2. Asistencia: Dávid Bim.

31:47
    Oberwil dáva gól!
    KOREY WILSON to teraz skúsili z väčšej vzdialenosti a bol úspešný. Strelecký pokus zapadol do brány. Asistencia: Michal Slanec.

30:50
    Smerom dopredu to teraz skúšali aj Teplice, ale ich nie veľmi razantný strelecký pokus chytá brankár.

30:09
    Hneď na začiatku tretej tretiny prichádza šanca pre Oberwil, ale únik domáceho hráča zakončený blafákom dokázal brankár vyraziť betónom.

30:01
    Začala sa tretia tretina.

Po dvoch tretinách vyhráva Oberwil nad Teplicami 6:1. V druhej tretine sa najskôr presadili Teplice a znížili náskok svojho súpera na rozdiel dvoch gólov, ten však následne odpovedal tromi presnými zásahmi.

30:00
    Druhá tretina sa skončila.

29:45
    Domáci sú pri chuti a MICHAL EDL zvyšuje na 6:1. Asistencia: Korey Wilson.

28:30
    Domácim sa po ďalšom úspešne zakončenom útoku darí zvýšiť svoj náskok na rozdiel štyroch presných zásahov. O gól sa postaral ALESSIO FAINA. Asistencia: Thomas Hohl.