Oberwil – Teplice 7:3 (kon.) | Skalica – London 8:3 (kon.) | Bratislava – Kladno 5:4 (kon.)
Nitra – CUC Klagenfurt 20:0 (kon.)
LG AZ Hokej Bratislava
5:4 (2:2, 2:1, 1:1)
HBC Kladno
sk Sobota 29.08.2015, 13:00 • Zimný štadión Nitra, HALA B • Světový pohár • Play-off

Do semifinále postupuje tím LG Bratislava, ktorý zdolal české Kladno najtesnejším rozdielom 5-4. Kladno síce bolo v druhej tretine lepším celkom, no práve tá rozhodla o víťazstve Bratislavy. V semifinále sa LG stretne s Oberwillom. (14:42:06)

45:00
    Kladno dáva gól!
    Kozmetická úprava skóre, v poslednej sekunde strelilo gól Kladno, autorom gólu bol HNÍZDIL.
    Asistencie: Kudela

44:43
    Na trestnú lavicu ešte ide hráč LG Škultéty za krošček.

44:34
    Kladno opäť skúša hru bez brankára.

44:20
    Koniec zápase sa poriadne naťahuje, veľmi často sa hra prerušuje.

44:03
    LG AZ Hokej Bratislava dáva gól!
    Hráči LG pridávajú do prázdnej brány poistku k výsledku. Cez celé ihrisko sa do opustenej bránky trafil KANICH.
    Asistencie: bez asistancie

43:20
    Kladno hrá bez brankára!

43:09
    Kladno si zobralo oddychový čas.

42:50
    Kladno sa teraz dostalo do pásma svojho súpera, po strelu od modrej vzplanuli vášne pred Dubnickým.

41:45
    Hra sa prelieva z jednej strany na druhú, Kladno sa nedokáže usadiť v pásme svojho súpera.

40:29
    Dubnický s prehľadom kryje strelu Kladna, hráči českého tímu začínajú byť nervózni.

39:15
    LG sa darí držať loptičku ďaleko od svojej brány, teraz hrajú Bratislavčania naozaj dobre.

38:04
    LG je v plnom počte, Kladnu sa kráti čas na vyrovnanie.

36:56
    Kladno stráca pásmo, jeden z jeho hráčov posunul bránu.

36:04
    Tak som to zakríkol, Kladno dostáva možnosť presilovej hry, na trestnú lavicu ide Minárik za podrazenie na dve minúty.

35:25
    Tvrdé osobné súboje pred bránou LG, všetko však v rámci pravidiel.

34:35
    Problémy Kladna pri rozohrávke z vlastného pásma, Bratislavčania sa takmer dostali do šance.