Magnitogorsk – Jekatěrinburg | 1:2 (kon.) | | | Čeljabinsk – Omsk | 1:2 (kon.) | | | Ufa – Chanty-Mansijsk | 4:2 (kon.) |
Minsk – Riga | 0:4 (kon.) | | | Dynamo Moskva – Chabarovsk | 7:2 (kon.) | | | Nižněkamsk – Barys | 5:2 (kon.) |
Viťaz – Vladivostok | 5:4 (po pr.) | | | Záhřeb – Novosibirsk | 4:2 (kon.) | | | HC Slovan – Novokuzněck | 6:0 (kon.) |
Linköping – IFK Helsinky | 2:0 (kon.) | | | Kuopio – Stavanger | 2:1 (kon.) | | | Něman Grodno – Vítkovice | 0:2 (kon.) |
Pardubice – Färjestad | 2:3 (kon.) | | | EC-KAC – Košice | 2:3 (kon.) | | | Sheffield – JYP | 2:4 (kon.) |
Mountfield HK – Straubing | 4:1 (kon.) |
Kadaň – Sokolov | 5:2 (kon.) |
konec
Traktor Čeljabinsk
1:2
(1:2, 0:0, 0:0)
Avangard Omsk
Alan Šrámek
Branky a nahrávky:
17. Kokujov (Rybakov) – 11. Kurjanov (Sobotka, Pěrežogin), 12. Širokov (Kempný, Paršin)
Rozhodčí: Odins, Sergejev – Tomilov, Gorděnko
Diváci:
Neproměněná penalta:
Traktor Čeljabinsk:
Francouz (12. Demčenko) – Quint, Borodkin, Davydov, A. Petrov, Martynov, Žuldikov, Chlystov – Gubarev, Andrej Popov, Rybakov, Osnovin, Pare, Čistov "C", Růžička, Jakuceňa, Glovatskij, Kokujov, Kručinin, Mokin, Koriněvskij
Náhradníci:
Trenér:
Avangard Omsk: Kostin (Furch) – Alexandrov, Kempný, Anělov, Valentěnko, Kuljaš "C", Glučov, Gončarov – Lemťjugov, Sobotka, J. Petrov, Kurjanov, Širokov, Černikov, Alexander Popov, Paršin, Pěrežogin, Zubov, Michejev, Fisčenko, Ugolnikov
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Avangard Omsk: Kostin (Furch) – Alexandrov, Kempný, Anělov, Valentěnko, Kuljaš "C", Glučov, Gončarov – Lemťjugov, Sobotka, J. Petrov, Kurjanov, Širokov, Černikov, Alexander Popov, Paršin, Pěrežogin, Zubov, Michejev, Fisčenko, Ugolnikov
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Odins, Sergejev – Tomilov, Gorděnko
Diváci:
Dominik Furch (Omsk) – do utkání nezasáhl
Michal Kempný (Omsk) – 0+1, 1 střela, čas na ledě 22:07
Vladimír Sobotka (Omsk) – 0+1, 1 střela, čas na ledě 19:45
Pavel Francouz (Čeljabinsk) – 12 minut, 2 obdržené branky
Martin Růžička (Čeljabinsk) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 15:17 (15:48:07)