Linköping – IFK Helsinky 2:0 (kon.) | Kuopio – Stavanger 2:1 (kon.) | Něman Grodno – Vítkovice 0:2 (kon.)
Pardubice – Färjestad 2:3 (kon.) | EC-KAC – Košice 2:3 (kon.) | Sheffield – JYP 2:4 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
2:3 (0:1, 0:0, 2:2)
Färjestad Karlstad
Neděle 30.08.2015, 17:00 • Tipsport arena • Hokejová Liga mistrů • Skupina 5

Ode mne je to pro dnešek vše, příjemný zbytek večera! (19:12:37)

Je konec, po nervy drásající třetí třetině vítězí hostující celek a pardubické Dynamo prohrává i svůj druhý zápas v CHL, a to stejným poměrem (2:3).

59:57
    Milan Gulaš opět neuspěl.

58:58
    Zakázané uvolnění Dynama.

58:52
    Gulaš už si mnul ruce na gól do prázdné brány, čárový sudí však zahlédl ofsajd.

58:35
    Dynamo hraje v šesti hráčích v poli!

58:31
    Oddechový čas pro domácí.

58:31
    Půhoného střela končí pouze v lapačce Poggeho.
    57:05. Johan RYNO - 2:3

57:05
    Färjestad právě vstřelil branku!
    Tentokrát to domácímu celku vydrželo o něco déle, ale pouze o trochu. Hostující celek se zásluhou JOHANA RYNOA, jenž tečoval střelu Nygrena, dostává opět do vedení v době, kdy do konce třetí třetiny zbývají necelé tři minuty. Asistence: Magnus Nygren.

56:15
    Michal Šeda předvedl na útočné modré obrovskou chybu, naštěstí pro Dynamo hosté ji nedokázali potrestat.

55:40
    Wikstrandova střela letěla vysoko nad pardubickou bránu.
    54:16. Tomáš ROLINEK - 2:2

54:16
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    A je opět vyrovnáno! Sýkora vyhrál vhazování přímo na připraveného TOMÁŠE ROLINKA, který na nic nečekal a poslal kotouč přímo do soupeřovy brány. Asistence: Petr Sýkora.

54:00
    Radoslav Tybor předvedl nádhernou individuální akci, kterou zlikvidoval až Pogge, jenž předvedl pohotový zákrok.
    Gólová radost trvala domácím pouze dvacet vteřin

Robert Novotný

Branky a nahrávky: 50. Svoboda (Gregorc, Sýkora), 55. Rolinek (Sýkora) – 14. Johan Persson (Gulaš, Ryno), 51. Johansson (Nygren), 58. Ryno (Nygren)

HC Dynamo Pardubice: Kristan (Maxwell) – Štajnoch, Čáslava, Gregorc, Zdráhal, Šeda, Bokroš, Drtina, Látal – Sýkora, Rolinek, Poulíček – Tybor, Nahodil, Svoboda – Kaut, Marcinko, A. Havlík – Půhoný, Šimun, Kolář.
    Färjestad Karlstad: Pogge (Haugen) – Wikstrand, Nygren, Holos, Erixon, Tollefsen, Gunnarsson, Arell, Nygard – Olofsson, Eriksson-Ek, Asplund – L. Persson, Ryno, Johansson – Earl, John Persson, Gulaš – Roymark, Johan Persson, Wallin.

Rozhodčí: Piechaczek, Úlehla – Brejcha, Suchánek