Ajax – Den Haag 4:0 (kon.) | Alkmaar – Kerkrade 0:1 (kon.) | Arnhem – Cambuur 4:1 (kon.)
Eindhoven – Feyenoord 3:1 (kon.)
PSV Eindhoven
3:1 (1:1)
Feyenoord Rotterdam
Neděle 30.08.2015, 16:45 • Philips Stadion (Eindhoven) [Kapacita: 35 119] • Nizozemská Eredivisie • 4. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (18:48:03)

Dnešní zápas je za námi. Domácí dnes byli skoro celý zápas jasně lepším týmem a zaslouženě tak vítězí. Do vedení se však dostali hosté, když si už ve 4. minutě nešťastně srazil míč po centru jednoho z protihráčů do vlastní branky Bruma. Domácím se podařilo vyrovnat ve 37. minutě, když se skvěle trefil Lestienne. Domácí se od začátku druhého poločasu do svého soupeře pustili. Už v 50. minutě zvyšoval na 2:1 Arias, po krásném pasu od Narsingha. V 81. minutě dokonal dílo střídající Locadia, když se trefil z penalty. Domácí si tak připisují do tabulky důležité 3 body. Hosté dnes naopak poprvé body ztatili.

Držení míče: 54% – 46%
    Střely celkem: 20 – 8
    Střely na branku: 10 – 3

90+4

90+4
    Nastavený čas se pomalu chýlí ke konci, rozhodčí tak malou chvilku ukončí zápas.

90+4
    Basaçikoglu napřáhl ke střele z hranice vápna, míč však poslal vysoko nad branku.

90+4
    Hosté si nyní mezi sebou nerozuměli na polovině soupeře a o míč tak přichází.

90+3
    Domácí už příliš nikam nepospíchají a spíše drží míč na svých kopačkách.

90+2
    Basaçikoglu nyní poslal do vápna nepovedený centr z levé strany a míč tak končí pouze v zámezí.

90+1
    Domácí rozehráli rohový kop na krátko a nyní s míčem kombinují na polovině soupeře.

90+1
    Domácí budou zahrávat rohový kop.

90+1
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Zaplněný Philips Stadion už slaví a děkuje svému týmu za odvedený výkon v dnešním zápase.

89
    Vejinovičův centr do vápna však dokázal Zoet vyboxovat mimo vápno.

89
    Basaçikoglu byl nyní faulován blízko hranice vápna a hosté tak budou zahrávat zajímavý přímý kop.

88
    Domácí nyní zahrávali rohový kop, ve vápně se k hlavičce dostal Isimat-Mirin, míč však poslal těsně nad branku.

86
    Domácí střídají. Hřiště opouští Lestienne a místo něj nastupuje Pereiro.

86
    A další žlutá karta. Tentokrát pro Karima El Ahmadiho.

85
    Jorrit Hendrix nyní tvrdě fauloval jednoho z protihráčů a rozhodčí mu tak uděluje za tento faul žlutou kartu.