Real Madrid – Real Betis 5:0 (kon.) | Eibar – Ath. Bilbao 2:0 (kon.) | Sevilla – Atlético 0:3 (kon.)
Valencia – La Coruňa 1:1 (kon.) | Las Palmas – Levante 0:0 (kon.) | Getafe – Granada 1:2 (kon.)
Valencia CF
1:1 (1:1)
Deportivo La Coruňa
Neděle 30.08.2015, 20:30Španělská LaLiga • 2. kolo

Zápas je u konce. Druhá půle nepřinesla ani jeden gól, pouze plno žlutých karet a dokonce i jednu červenou. Domácí celek byl lepší v první půli, zatímco hosté dominovali v té druhé. Oba dva týmy si tak odnesou po bodu, což si myslím, že je spravedlivé na to co předvedli. (22:24:39)

90+4

90+2
    Ne a ne najít skulinku v obraně domácích, to si teď asi musí říkat hráči Coruně.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Paco se ocitl v ofsajdovém postavení.

89
    Jonathan se snažil najít dloubáčkem někoho ze svých spoluhráčů, ale marně. Hosté tak mohou jít do protiútoku.

88
    Paco se odvážil k samostatné akci, která končí jeho střelou. Ta však byla na poslední chvíli zablokována, a domácí tak budou moct rozehrát rohový kop.

87
    Hosté se snaží využít početní výhody, ale zatím marně. Obrana soupeře pracuje velmi dobře.

86
    de Paul zastavil unikajícího Luisinha, a rozhodčí vytahuje žlutou kartu.

85
    Fajr poslal do šestnáctky dobrý centr, Navarro však odvrací.

84
    A bacha! Antonio Barragan obdržel druhou žlutou kartu a to znamená směr sprchy. Velká nepříjemnost pro domácí!

82
    La Coruňa drží míč na svých kopačkách, najít recept na obranu soupeře se jim zatím nedaří.

80
    Feghouli se pokusil o individualní akci, ale neuspěl. Navarro ho nikam nepustil.

78
    Dobrý rohový kop, ale Mosquera odvrací do bezpečí.

77
    Paco poslal do šestnáctky dobrou přihrávku, ale tu zablokovali hosté na rohový kop.