Mladá Boleslav – Jablonec 0:3 (kon.) | Sparta – Slavia 1:2 (kon.) | Liberec – Třinec 4:3 (kon.)
Brno – Ostrava 6:1 (kon.)
FK Mladá Boleslav
0:3 (0:1)
FK Jablonec
Pondělí 31.08.2015, 11:00 • Městský stadion Mladá Boleslav • Juniorská liga • 6. kolo

Z mé strany to je pro tuto chvíli vše, přeji příjemné pondělní odpoledne a u dalších přenosů se těším nashledanou. (13:00:00)

Dnešní utkání sledovalo 150 diváků.

Rozhodčí nakonec nepřidal ani minutu nad rámec hrací doby a ukončil tak utkání, ve kterém si hostující Jablonec až příliš snadno, ale hlavně zaslouženě došel pro hladké vítězství 3:0.

90

89
    Ještě musel zasahovat Bárta, který si došel pro další centr domácích a háji tak své čisté konto.

87
    Z následné standardní situace Jablonec nic nevytěžil, jelikož si pro míč došel Godula a naopak zahrozila Boleslav, jenže střela Pajera míří nad.

86
    K vidění je i žlutá karta, kterou za faul a následné zbytečné řeči inkasuje domácí Koch.

84
    Naopak Jablonec hraje v naprosté pohodě a podniká jeden rychlý útok za druhým. Tentokrát si s ním však obrana domácích poradila.

83
    Poslední střídání v hostujícím dresu. Hřiště opouští autor třetí branky Breda, místo kterého nastupuje Dorničák.

81
    Domácí se snaží s výsledkem ještě něco udělat, ale v druhém poločase se jim v útočné fázi daří ještě hůře, než v poločase prvním a další centr lehce stahuje Bárta.

80
    Nyní střídají dokonce oba tábory. V dresu domácích hřiště opustil Milla, jehož nahrazuje Lukeš. Na druhé straně barikády pak hřiště opouští Kubista, místo kterého si zahraje Munzar.

79
    Jablonec právě vstřelil branku!
    Máme nejspíše rozhodnuto. Po rychlém útoku do otevřené obrany se ke střele zpoza velkého vápna dostal David BREDA, který míč umístil přesně k právě tyči.

77
    Další střídání v hostujícím dresu. Odchází autor první branky Novák a místo něj nastupuje Jiří Žemba.

75
    Jablonec se momentálně vůbec nikam nežene a čeká, s čím přijde Mladá Boleslav, ta však na obranu svého soupeře nedokáže najít recept.

72
    Po druhé inkasované brance tempo hry ještě více opadlo a domácím se momentálně nedaří vůbec nic.