Toljatti – Kazaň 1:4 (kon.) | Čerepovec – Petrohrad 0:3 (kon.) | Soči – Jaroslavl 2:1 (kon.)
Spartak Moskva – N.Novgorod 2:5 (kon.)
Severstal Čerepovec
0:3 (0:1, 0:0, 0:2)
SKA Petrohrad
Pondělí 31.08.2015, 18:30 • Sports-Concerts Hall Almaz • KHL

Je konec! Severstal Čerepovec se v domácím prostředí nedokázal prosadit a s SKA Petrohrad prohrál 0:3!

Hostující SKA udělalo důležitý krok k výhře už ve třetí minutě, když se dokázal prosadit Burdasov. Ve druhé třetině měl Severstal k dispozici hned několik přesilových her, nicméně ani jednu z nich neproměnil. Ve třetí třetině se Petrohrad dokázal prosadit hned dvakrát a může se radovat z prvního letošního vítězství na ledě soupeře!

ČESKOSLOVENSKÁ STOPA
    Jakub Štěpánek (CER) – 3 obdr. branky, 28 zásahů, 90,32 % úspěšnost zásahů
    Ondřej Němec (CER) – 0+0, 0 střel, TOI – 23:44
    Miroslav Blaťák (CER) – 0+0, 0 střel, TOI – 22:29

To je z mé strany vše a u dalšího textového přenosu se těším brzy nashledanou! (20:45:31)

59:21
    Severstalu se vůbec nevydařila rozehrávka a je pískáno zakázané uvolnění. Vhazování před Kubou Štěpánkem.

58:42
    Petrohrad se dostal v útočném pásmě do tlaku a ke střele se dostal Arťuchin, který však trefil pouze bránícího hráče.

58:08
    Rukavišnikov se dostal k puku za svou brankou a pohotově jej poslal ze třetiny ven.

57:44
    Domácí tým otveřel hru, což nahrává SKA, které se často dostává do rychlých protiútoků.

56:59
    Střelec poslední branky, Jevgenij Ketov, se dostal k puku v útočném pásmu a ušetřil pár vteřinek. Severstal se ještě pokouší o vstřelení čestné branky.

56:12
    Domácí tým opět propadl ve středním pásmu a po levé straně táhl útok SKA Šipačjov, který následně nahrál pod sebe na Dadonova. Střelu ruského útočníka však vyrazil Štěpánek.

55:43
    Petrohradu se vůbec nepovedla rozehrávka a rozhodčí po delší době odpískal zakázané uvolnění.

55:05
    Puk se v mezikruží odrazil na hůl Černova, který vystřelil z voleje. Rána ruského útočníka však mířila pouze do připraveného Koskinena.

54:39
    Severstal se pokouší o okamžitou odpověď, nicméně Petrohrad kombinaci domácích velmi dobře brání.
    Jevgenij KETOV - 0:3

54:01
    Petrohrad právě vstřelil branku!
    Petrohrad se prosazuje potřetí a o vítězi je již pravděpodobně rozhodnuto! Domácí tým propadli ve středním pásmu a po pravé straně najížděl na Štěpánka JEVGENIJ KETOV, který dokázal dostat puk do sítě! Asistence: Pjotr Chochrjakov, Dinar Chafizullin

53:36
    Domácí tým je již v plném počtu! Má však pouze šest minut na vstřelení dvou branek!

52:58
    Petrohrad ještě pokračuje v klasické přesilovce, nicméně domácím se podařilo vyhodit!
    Maxim ČUDINOV - 0:2

52:28
    Petrohrad dvojnásobnou přesilovku využívá a domácí se dostávají do velmi složité situace! Hostující celek dlouhou dobu kombinoval před brankou Jakuba Štěpánka. Následně Vadim Šipačjov našel pěknou žabičkou mezi kruhy MAXIMA ČUDINOVA, který tvrdou střelou poslal puk do sítě! Asistence: Vadim Šipačjov, Jegor Jakovlev

51:56
    Severstal se dokázal dostat ke kotouči a vyhazuje!

51:42
    Z levé strany střílel tvrdou ránu Šipačjov, avšak minul!

Jan Havlovic

Branky a nahrávky: 3. Burdasov (Barabanov), 53. Čudinov (Šipačjov, Jakovlev), 55. Ketov (Chochrjakov, Chafizullin)

Severstal Čerepovec: Štěpánek (Magarilov) – Blaťák, Němec, Karlsson, Konev, Šefer (C), Lukin, Kudako, Popov – Kagarlickij (A), Mons, Černov – Trubačjov (A), Skorochodov, Bučněvič – Kazakovcev, Monachov, Kovyršin – Berdnikov, Nikoncev, Dedunov
    SKA Petrohrad: Koskinen (Ježov) – Chafizullin, Rukavišnikov, Čudinov, Jakovlev, Kalinin, Judin, Bělov – Kablukov, Arťuchin (A), Burdasov – Lindström, Dadonov, Šipačjov – Grebennikov, Ketov, Chochrjakov – Ponikarovskij, Kadejkin, Barabanov

Rozhodčí: Bulanov, Olenin – Goljak, Dedjulja