Toljatti – Kazaň 1:4 (kon.) | Čerepovec – Petrohrad 0:3 (kon.) | Soči – Jaroslavl 2:1 (kon.)
Spartak Moskva – N.Novgorod 2:5 (kon.)
Spartak Moskva
2:5 (1:0, 1:4, 0:1)
Torpedo Nižnij Novgorod
Pondělí 31.08.2015, 18:30 • Sokolniki • KHL

To je pro dnešek z Kontinentální hokejové ligy, příjemný večer přeje Petr Dejnožka. (20:46:36)

Československá stopa v utkání

Lukáš Radil (SPM) 0+0, 3 střely, čas na ledě 14:57

Utkání končí vítězstvím Torpeda Nižnij Novgorod 5:2, o kterém hosté rozhodlo ve druhé třetině. Z české strany smutní Lukáš Radil, Spartak v dnešním utkání pouze prohloubil svůj špatný začátek sezóny.

59:13
    Puk hosté protlačili pouze do středního pásmu a znovu formují obranný val.

58:06
    Byly ohlášeny poslední dvě minuty třetí části, puk za brankou Torpeda.

56:54
    Domácí jsou stále u branky Novgorodu, není jim to však nic platné. Torpedo již pouze vyčkává na závěrečnou sirénu.

55:26
    Levickij nahodil puk ze středního pásma přímo do lapačky Proskurjakova. Vhazovat se bude v útočné třetině Spartaku Moskva.

54:51
    Kombinace hostí v útočné třetině skončila pouze v rohu kluziště, Spartak se snaží o brzkou odpověď.

53:54
    Těsně za modrou čarou vyslal kotouč na branku Spartaku Mozer, Ivannikov nepříjemný pokus odrazil do rohu kluziště.

53:18
    Topredo po přejetí červené čáry pouze nahazuje kouče, za současného stavu mu to však bohatě stačí.

52:42
    Igor Radulov zkusil štěstí z pravého kruhu, Proskurjakov byl však připraven.

51:36
    Obléhání hostující branky pokračuje, Spartak se snaží o vstřelení kontaktní branky.

50:31

49:39
    Početní výhoda však hostům nevychází nejlépe, v tuto chvíli jim to však ani tolik vadit nemusí.

48:31
    Trestná lavice se nám znovu zaplní, Igor Radulov (SPM) neudržel nervy na uzdě a za hrubost si je zchladí za katrem.

47:03
    Spartak se ještě snaží o zdramatizování výsledku, Proskurjakov zastavil Wellmanovu prudkou ránu zleva.
    46:21. Danil ILJIN - 2:5

46:21
    Torpedo právě vstřelilo branku!
    Tak to je definitivní tečka za domácím snažením! Tlak Spartaku nebyl domácím nic platný, k puku se po otočce Frolova dostal DANIIL ILJIN, který prudkou ranou pod břevno zvyšuje náskok hostí na tři branky – 2:5! Asistence: Alexander Frolov a Andrej Kosticyn.

Petr Dejnožka

Branky a nahrávky: 20. Jermakov, 40. Gilroy (Wellman) – 24. Frolov (Jegoršev, Iljin), 29. Dvurečenskij (Potapov, Kuljomin), 35. Ashton (Videll, Klingberg), 39. Klingberg (Videll, Potapov), 47. Iljin (Frolov, Kosticyn A.)

Spartak Moskva: Ivannikov (Truškov) – Korobov, Gilroy, Sorokin, Ablajev, Jermakov, Genoway, Dyblenko, Tatalin – Potapov (C), Krutov, Šmeljov – Bodrov, Ipatov, Levickij – Wellman, Lesčenko, Radil – Radulov, Toluzakov, Vasiljev
    Torpedo Nižnij Novgorod: Proskurjakov (Lisutin) – Jegoršev, Pepeljajev, Chomickij, Piganovič, Budkin, Kondratěv, Makarov – Dvurečenskij, Potapov (C), Kuljomin – Galuzin, Videll, Klingberg – Ashton, Mozer, Sjomin – Frolov, Kosticyn A., Iljin

Rozhodčí: Anisimov (Rusko), Jeřábek (Česká republika) – Golovljov, Maťuša (oba Rusko)