Slovensko – Česko 3:0 (kon.) | Polsko – Maďarsko 6:2 (kon.)
Slovensko
3:0 (0:0)
Česko
Čtvrtek 03.09.2015, 14:30 • Tychy (Polsko) • Turnaj čtyř zemí

Čeští hráči si mohou spravit chuť zítra, kdy své účinkování na turnaji uzavřou duelem s Maďarskem. Já Vám děkuji za pozornost a někdy v budoucnu se opět těším napočtenou! (16:31:28)

Svůj druhý zápas na Turnaji čtyř zemí v polském Tychy český národní tým nezvládl a Slovensku podlehl poměrně hladce 3:0. Všechny góly padly až ve druhém poločase. Ve 29. minutě otevřel skóre výborně hrající Tomáš Drahovský, ve 32. minutě se z dorážky prosadil Juraj Višváder a v závěru utkání ještě pečetil skóre Dušan Rafaj. České mužstvo dnes nepředvedlo dobrý výkon a trenér Tomáš Neumann tak bude mít o čem přemýšlet.

40
    Slováci hrají bez brankáře a v klidu kombinují.

40
    Poslední minuta, Slovensko si závěr zápasu užívá.
    Dušan RAFAJ - 3:0

39
    Slovensko právě vstřelilo branku!
    A je rozhodnuto! Skvěle to provedl Peter Kozár, jenž připravil tutovku pro DUŠANA RAFAJE, který zblízka napálil míč pod břevno odkryté brány – 3:0. Asistence: Peter Kozár.

38
    K taktické variantě bez brankáře sahá zase Slovensko, které je u balónu.

38
    Česko u míče a na hřišti je Michal Belej v roli pátého hráče do pole.

37
    Vahala musel opět zasahovat před Kozárem. Slovensko zatím kontroluje závěr zápasu.

37
    Krásná akce Slováků! Kozár ale zblízka neprostřelil Vahalu.

35
    Ta nyní přišla z futsalky Rešetára, ale skončila mimo. Vahala zpět v brance a v pěti to zkoušejí naopak Slováci.

35
    Češi při power-play uzamkly soupeře na jeho polovinu. Schází ale střelba.

35
    Kovácsovu ránu zblokoval Rafaj. Aut pro český tým.

34
    Češi opět bez gólmana.

34
    Bahna sám před Vahalou, který se vrátil mezi tyče. Český gólman svůj tým ještě udržel ve hře.

33
    Český tým to zkouší bez brankáře. Michal Belej, který naskočil v roli pátého hráče, se objevil sám před Klemou, ale slovenský gólman stačil zakročit nohou.
    Juraj VIŠVÁDER - 2:0

32
    A je to 2:0 pro Slováky! Střelu Rafaje vyrazil Vahala jen před sebe a JURAJ VIŠVÁDER balón doklepl do odkryté brány.